Wątek dotyczący artykułu

Puchar Hopmana: Szwajcaria znów lepsza w finale od Niemców. Federer zapisał się w annałach

Belinda Bencić i Roger Federer powtórzyli zeszłoroczny sukces w Pucharze Hopmana. W sobotnim finale turnieju rozgrywanego na korcie twardym w Perth Szwajcarzy pokonali Niemców po emocjonującym mikście.

przeczytaj cały artykuł


dan paddington

Jak widać zaślepienie chorobowe naczelnego frustrata nie pozwala mu odróżniać rzeczywistości od jego urojeń. Nie jestem członkiem żadnej "sekty Federian", lecz wrogiem mącenia, siania nienawiści, pomówień. Skoro naczelny frustrat jest tak pewien swoich racji, to powinien zebrać dowody i po prostu zgłosić je organom, zajmującym się kwestiami dopingu. A jeżeli ich nie ma, to po prostu powinien zamilczeć. No chyba, że, powtórzmy, jest to forma terapii, zapisanej przez jego lekarza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
da-r-ko

Widzę że się na niego zawziąłeś. Jeśli coś chcesz mu przetłumaczyć, złudne nadzieje. On pisze o każdej porze, zamieszcza mnóstwo komentarzy (jak najgorszy spam), myślę że nie ma co robić. Może siedzi z zakładzie psychiatrycznym - tam mają chyba dużo czasu wolnego. Zastanawiająca jest jego nienawiść do Rogera. Każdy post w zakładce tenisa, związany lub niezwiązany z RF, musi wykorzystać do wbicia mu szpilki. Zastanawiam się, co mu Roger zrobił. Skala jego nienawiści wskazuje, jakby RF odebrał mu żonę i majątek, zabił matkę, spalił dom i wpędził w chorobę, wszystko razem wzięte. Zdumiewający przypadek.
Miałbym jednak prośbę do moderatora. W przypadku zablokowania użytkownika, powinny się w ogóle nie wyświetlać jego wpisy, ani nick. Obecnie wyświetla się jednak nick użytkownika, a jedynie komentarz jest ukryty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.