Wątek dotyczący artykułu

VTB: Stelmet rozbity w Krasnodarze. Fatalna druga połowa polskiej ekipy w Rosji

Stelmet Enea BC Zielona Góra w drugiej połowie meczu z Lokomotivem Kubań Krasnodar całkowicie się zatrzymał. Bezwzględnie wykorzystali to Rosjanie, którzy rozbili polski zespół, wygrywając 73:41.

przeczytaj cały artykuł

Azmoduss

Zastał z roku na roku robi się słabszy. Wiek zawodników robi swoje. Do tego kiszenie Polaków na ławce rezerwowych.
Z drugiej strony jaki Prezes rzuca się na dwa fronty z taką małą liczbą zawodników w drużynie?
Słabo to wygląda i to nie chodzi tylko o VTB.
W lidze jest ok póki co, ale Anwil, Arka i Toruń mogą nas rozniesc, co nastąpi w PO. Reszta klubów bez obrazy ale jest po prostu za słaba.
Ta droga prowadzi do nikąd.
Trzymam kciuki za Zastal. Życzę im aby zakontraktowali dobrego strzelca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

A to że tak to będzie wyglądać piszę od wielu miesięcy. Teraz z pewną satysfakcją czytam że kilku oponentom otwierają się oczy. Lepiej późno niż wcale. Stelmet w VTB nie gra po to aby wygrywać. Nikt przy zdrowych zmysłach na to nie liczył. Ale styl np. dzisiejszej gry poraża. A co do trenera. Nie zauważam jego wkładu w grę. Stelmet to jeździec bez głowy. Reasumując - z taką grą odpadniemy w II rundzie PO. Bo na tle najsilniejszych w naszej lidze wyglądamy kiepsko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Azmoduss

Myślę że do PO dojdą tym stylem a raczej jego brakiem. Ale w PO będzie syf.
A ten trener dużo nie zrobi jeżeli zawodnicy nie mają ambicji aby wygrywać.
Nie będę ich skreślał bo sezon trwa ale... moim zdaniem złoto nie leży w ich zasięgu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
ws21

Jeśli trener nic nie zrobi (jestem też tego zdania) to po licho był ten cały cyrk z wymianą wielokrotną trenerów? Gronek ze swoim zespołem zbiera pochlebne opinie, nawet po porażkach. Trzeba było, jak pisałem, albo zatrudnić psychologa albo wymienić cały zespół.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Lubuszanin.

Czekalem na twoje pochwa;y Gronka i jestes.....Rozgryzlem cie......Po kazdej porazce Stelmetu achy i ochy Gronek i Gronek. Pies mu m..rde lizal temu twojemu jak ktos juz tu pisal GURU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ws21

Potrafię obiektywnie ocenić rzeczywistość. To że Starogard gra tak jak miał grać Stelmet to nie tylko moja opinia. Nowy trener miał zbudować zespół walczaków a na razie są to ciepłe kluchy …..
Zmanierowane gwiazdy którym się nie chce. Mnie nie bolą porażki ale styl gry. To sport, można przegrać ale po walce. Ci panowie uprawiają taki zawód. Gdyby mój pracownik tak pracował to wyleciał by na bruk. Oni za swoja pracę dostają niezłą kasę. Jeśli im się nie chce, niech spadają. Dla przykładu. Co w tym zespole robi Zamojski? Do gry zespołu nie wnosi nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
leH

Nie tylko Zamojski no ale w Stelmecie pewnie mają taką taktykę że lepiej niech siedzi u nich niż ma grać u kogoś i nawrzucać im potem do koszyka.Przykłady były i są zawodnik przechodzi do innej drużyny i gra jak z nut a w Stelmecie gra padakę.Wygląda na to że w tej drużynie wielu zatraciło nagle formę,coś nie tak dzieje się w Zielonce w tym temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ws21

Zamojskiego podałem dla przykładu, bo moim zdaniem najbardziej obniżył loty. Mnie boli że zespół składa się z zawodników dobrych i wybitnych. A gra padakę.
To że wybitny zawodnik po zmianie zespołu gra na swoim poziomie mnie nie dziwi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
clubb

Coś w tym jednak jest. Ani Urlep ani teraz Jovovic nie poprawili gry tego zespołu więc po co było zmieniać trenera? Jeśli nie widać różnicy to po co..... ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.