Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński z Galewskim biorą się za łby: Polonia z Gollobem i Hancockiem kusi. Tyle że to droga na skróty

- Prezes Polonii z każdą sprawą biega do Golloba, więc zastanawiam się, kto rządzi w klubie, który za chwilę może jeździć w Nice 1.LŻ - mówi Ostafiński. - A ja mam z Polonią problem, bo jestem przeciwnikiem drogi na skróty – stwierdza Galewski.

przeczytaj cały artykuł

Areckimil

Powinni zostawić 7 drużyn . I ja bym to widział tak .
a)12 kolejek zasadniczych a potem
b) zespoły 1-4 każdy z każdym = 6 kolejek
c) zespoły 5-7 każdy z każdym = 4 kolejki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKS Polonia

Też to wolałem, niż jakieś głupie play-offy. Play-offy są dobre tylko w najwyższej lidze, bo mamy dzięki nim więcej emocji w walce o medale. W I i II lidze jeśli cały sezon jeden zespół miażdżył resztę, to jest to dowód, że był za silny na niższą ligę i ma jakieś minimalne predyspozycje do tego, by rywalizować w Ekstralipie. A tak to jeden głupi mecz zawali cały dorobek z sezonu i awansuje drużyna, która w Ekstralipie nie chce jeździć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.