Wątek dotyczący artykułu

Policyjna akcja w Wiśle Kraków. Mamy komentarz prokuratury

Wejście policji do siedziby Wisły Kraków oraz mieszkań działaczy to efekt działań Prokuratury Okręgowej w Krakowie prowadzonych w tajemnicy przez ostatni tydzień. Śledztwo wszczęto przynajmniej w trzech sprawach!

przeczytaj cały artykuł


xman2200

Policja to juz powinna tam być nim Sarapata zdarzyła podac sie do dymisji i przepaść bez śladu. teraz to moga sobie jej szukac jak siedzi sobie gdzies w ciepłych kraja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obserwator SE

I tego sobie życzmy. Zawsze to lepiej niż kolejną republiką radziecką. Dobrze by było, abyś Ty i Tobie podobni przejrzeli w końcu na oczy, że w tym kierunku obecnie zmierzamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Za co brawo? Za to, że dali Sarapacie i związanym z nią gangsterom cztery miesiące na czyszczenie dokumentów, dowodów i wybranie resztek kasy? Tak, aż cztery miesiące - tyle minęło od ukazania się reportażu TVN o gangsterach, którzy przejęli Wisłę Kraków. Tam były przedstawione wystarczające dowody, fakty i świadectwa. A przecież już dużo wcześniej policja i prokuratura powinna była działać - wszyscy w mieście widzieli co się dzieje. Autor reportażu Sz. Jadczak zbierał materiał przez ponad pół roku. A co zrobił Ziobro w swoim Krakowie? Przecież to miasto jest obsadzone przez jego ludzi, gotowymi na każde jego kiwnięcie. Oni powinni byli zadziałać dużo wcześniej - ale nie, oni z kibolami nie chcą zadzierać.! Oni wolą wkraczać o 6 rano w kominiarkach do domu emerytów, którzy nałożyli pomnikowi koszulkę z "brzydkim" słowem "konstytucja".
Antyterroryści hańbilii swoją profesję używani na polityczne zamówienie do zatrzymywania spokojnych urzędników, których wystarczyło wezwać. Hańbili, gdy całą zgrają w kominiarkach i pod bronią długą wywlekali o 6 rano b. prezesów spółek oraz p.Kwaśniaka z KNF, który o mało życiem nie zapłacił za zdemaskowanie SKOKu Wołomin. Prokuratorom Ziobry łatwo było postawić podpis pod dętymi i absurdalnymi zarzutami w stosunku do superuczciwego urzędnika czy zasłużonym menadżerom, którzy zarobili miliardy dla państwa - ale gangsterom ze SKOKów czy z Wisły długo dawali zielone światło... Kiedy za to odpowiedzą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.