Wątek dotyczący artykułu

Żużlowa mapa Polski. Car Gwarant Start Gniezno: Zamiast wybudować Biedronkę, stworzyli twierdzę

Historia gnieźnieńskiego żużla zawiera wzloty i upadki. W 2016 roku "czarny sport" w pierwszej stolicy Polski znalazł się na poważnym zakręcie. Wówczas byli tacy, którzy sugerowali, by zaorać stadion i postawić Biedronkę. Stało się inaczej.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Skład jest mocniejszy niż w poprzednim sezonie więc nie powinno być kłopotu z utrzymaniem TWIERDZY GNIEZNO i awansem do play off :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Przypominam tobie że nikt nie stawiał na Bogdanowicza czy Krakowiaka przed poprzednim sezonem więc myślę że dzięki Grupie Aforti i Stalkowski wraz z Fajferem i Błażykowskim będą optymalnie przygotowani do sezonu 2019 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
мurgrabia

Lecicie w tym roku jak uj :)Ale masz moje pozwolenie pisać pod komentarzami Wielkiego Motoru ,możesz się ogrzać w jego blasku.

ps. I tak jak pisałem wczaesniej pod waszym klubikiem max 20 komentarzy buahahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
I TYLKO START

Tej Murgrabia :)
Gniezno zwykle miało z Lublinem dobre (nie napiszę stosunki, bo to zabrzmi źle) relacje.
Można wspomnieć chociażby nasz wyjazd bodaj w 2012 (byłem, W zasadniczej) , kiedy po meczu pod naszą klatkę przyszli kibice z Lublina i zaintonowali do nas: kto Grudziądza nie szanuje ten ma rację bo to uje :)
Albo
Final w tym samym sezonie u nas , też było pozytywnie bez żadnych kwasów...

Sam byłem latem '18 w Lublinie na delegacji i rozmawiałem w pewnym pubie o zuzlu z przypadkowo spotkanym ziomkiem z Lublina, który , okazało się po jakimś czasie rozmowy jest ultrasem, jeżdżącym też na wyjazdy, mieliśmy zatem tematy do rozmów. Pogadaliśmy przy piwku i na pożegnanie przybyliśmy 5
Życzyłem mu szczerze awansu Motoru kosztem Mrozka ;)
Po co to wszystko?
często widzę, że plujesz jadem na Gniezno , które, w przeważającej części (wiem bo rozmawiam z ludźmi o żużlu;) ) 3ma kciuki za Wasze utrzymanie . A Ty tylko plujesz tym jadem jak taka rasowa żmija... ;)
A niby Motor to Koziołek A nie żmija :D

Mimo wszystko pozdro i popraw się:) bo twój jad bywa toksyczny i przechodzi, niczym zaraza , na innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.