Wątek dotyczący artykułu

PZPN zabrał głos w sprawie Wisły Kraków. "Działania prokuratury i policji są wyrazem troski o dobro klubu"

Polski Związek Piłki Nożnej skomentował działania prokuratury i policji w sprawie Wisły Kraków. "Zmierzają do wyjaśnienia aktualnego statusu i ustabilizowania sytuacji klubu" - czytamy. PZPN wyraził też gotowość do współpracy z organami ścigania.

przeczytaj cały artykuł


grolo

Dlaczego policja weszła dopiero 8 stycznia 2019?
Dlaczego prokuratura wszczęła śledztwo dopiero ostatniego dnia roku ? Dokładnie 31 grudnia - rzutem na taśmę, by móc głosić, że śledztwo wszczęła (jeszcze!) w 2018 roku.
Reportaż Szymona Jadczaka w TVN24 o przestępczej działalności "Sharksów" w Wiśle Kraków i powiązaniach Zarządu z gangsterami został wyemitowany w pierwszej połowie września 2018. To był wynik długotrwałego śledztwa dziennikarskiego zawarte tam były poważne i niezbite dowody. Na tyle poważne, że prokuratura powinna była wszcząć śledztwo Z URZĘDU. A tymczasem minęły 4 miesiące, podczas których grożono, nawet oficjalnie Jadczakowi ...a prokuratura Ziobry milczała. Cztery miesiące czasu dano Sarapacie i gangsterom na to, by wyczyścić sprawy i zgarnąć ostatnie pieniądze. Przypomnę, że jeszcze w grudniu Sarapata wypłaciła sobie 60 tys zł (a także "Sharksom").
W sumie w 2018 roku zarobki Sarapaty i dwóch innych członków zarządu Wisły wyniosły 910 tysięcy złotych (...od jesieni dla piłkarzy pieniędzy już nie było...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.