Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Ziobro: To nie prokuratura jest winna, że Wisła Kraków upada!

- Prokurator nie jest od zajmowania się upadłością klubów - grzmi minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Działa w ostateczności - dodaje. We wtorek policja weszła do siedziby Wisły Kraków i mieszkań jej byłych władz.

przeczytaj cały artykuł


walsh75

Jasne... Jak się było w opozycji to wszystko dało się zrobić, a jak się jest u władzy to nagle nic w świetle prawa zrobić się nie da. I nieważne czy rządzą ci czy tamci- schemat zawsze ten sam, a cwaniacy kradną i oszukują ludzi na potęgę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Czy Ty wiesz o czym piszesz ? O problemach Wisły głosno jest od dawna. A do takiego stanu rzeczy doprowadziły osoby ktore tam zarządzały i ktore jawnie dzialaly na szkodę samej Wisły. I teraz pytanie..... Do czego i od czego są WŁADZE tej niby ekstraklasy ktore jawnie przymykały oko na patologie ktora miala miejsce w Wisle. Od czego jest też sam PZPN ? Teraz jak wszytko je**** na pysk, to winna prokuratura ? Przecież Wisła w takim stanie jakim jest od kilku lat nie powinna byc dopuszczana do gry w ekstraklasie. I co, tu tez jest winna prokuratura ? Zresztą powiem więcej, takie dziadostwo jakie jest w Wisle jest obecne też w większosci klubów dzisiejszej ekstraklasy. I co robi z tym ekstraklasa ? Nic, kompletnie nic ! Co robi z tym PZPN ? Nic, kompletnie nic ! A sam prezes Boniek ?? A prezes Boniek to woli utarczki słowne na twitterku niz zajmowanie się stanem naszej pilki. Taka jest prawda o naszym bagnie zwanym potocznie.... piłką nożną. Fakt troszkę pudruje ją sam Lewandowski, ale to tez tylko do czasu....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.