Wątek dotyczący artykułu

Z kebabem na stadion. Tam żyje się lepiej niż w Krakowie, czy Wrocławiu

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że dla sympatyków czarnego sportu w Polsce, miasto Rzeszów kojarzy się aktualnie z jednym, niekoniecznie pozytywnym aspektem. Spokojnie, dziś nie o tym będzie.

przeczytaj cały artykuł

ksolar

Autor wie co mówi odnośnie kebabow :D można było też wspomnieć o cudzie architektonicznym znajdującym się nieopodal dworca. No i gej bridż

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
VikingEpica

Rozumiem, nie rozumiem za to glupoty moderatorów. Skasowali mój komentarz za to że napisałem"gej bridż"? Tylko skopiowałem to co napisał "ksolar", jego gej bridż został a mój koment wykasowali. Lol.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ferdynand

oficer polityczny czuwa żeby tylko "właściwe politycznie" treści mogły się ukazywać ...
.
to oczywiście w ramach hasła : " bez polityki na forum sportowym" ...
.
na forum którego polityczność , oczywiście odpowiednio ukierunkowana , aż się wylewa zaraz po obejrzeniu tytułów ...
.
ile minut przetrwa ten post ? ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BaracudaV

Tzw tęczowy most im Narutowicza na ulicy Naruszewicza. A ksolar pisze o tzw desce klozetowej czyli okrągłej kładce dla pieszych nad Ale. Piłsudskiego btw bubel jakich mało za 14mln PLN...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.