Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Hancock? Nie, dziękuję. Biorę fotel prezesa Unii (felieton)

Ileż to już razy słyszałem, że Hancock jest czarną owcą, którą trzeba wyrzucić poza nawias polskiego żużla. Prezesi wiele razy się na coś w sprawie Grega umawiali, ale nigdy mu niczego złego nie zrobili. Dlatego upór Motoru robi na mnie wrażenie.

przeczytaj cały artykuł


charismatic enigma

Ale moment jakie świństwa? Jak klub zawodnikowi przez kilka miesięcy nie płaci uczciwie zarobionych pieniędzy to jest ok. Ale jak się zawodnik w końcu zbuntuje, nie przyjedzie na mecz, to on jest tym złym. Powie wprost o co chodzi, to klub nakłada na zawodnika karę. Bo zawodnik ma zamknąć r*j wsiadać na motocykl, jeździć, nawet połamany, a to czy kasę dostanie jest mało ważne. Prezesi to niech zaczną od siebie. W GP jechał a w DMP nie? Pokażcie mi żużlowca, który mając do wyboru medal INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW ŚWIATA, a medal DMP, zrezygnowałby z medalu IMŚ. Nie ma takiego. „Podał rękę...” Ta? A jakie miało znacznie to podanie ręki? Bo Amerykanie spotkania przeważnie kończą uściskiem dłoni, niezależnie od tego czy doszło bądź dojdzie do zawarciu umowy czy interesu. A może to „podanie ręki” to po prostu wybielanie się przez Kępę? Nie dał rady ściągnąć Hancocka, po awansie do Ekstraligi nie dał rady ściągnąć nikogo znaczącego i skład do spadku. Motor spadnie to winę zrzuci się na Hancocka bo „podał rękę” i później rzekomo zmienił zdanie. Jak tak było to nie on pierwszy i nie ostatni. Hancock przepuścił Holdera? Dobrze, że nasi zawodnicy tego nie robią. Sami robiliście artykuły, jak to jeden z naszych, nie pamietam już nazwiska, powinien przepuścić drugiego bo tamten się liczył w walce o medal czy tam zwycięstwo. Ale w sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ktoś tam 39

... Dobrze że nasi zawodnicy tego nie robią.
A pamiętasz może finał IMŚJ w Kumli 2003? Czy przypadkiem w ostatniej serii Hampel nie przepuścił celowo Szombierskiego aby zapewnić mu udział w barażu o brąz z F.Lindgrenem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.