Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Hancock? Nie, dziękuję. Biorę fotel prezesa Unii (felieton)

Ileż to już razy słyszałem, że Hancock jest czarną owcą, którą trzeba wyrzucić poza nawias polskiego żużla. Prezesi wiele razy się na coś w sprawie Grega umawiali, ale nigdy mu niczego złego nie zrobili. Dlatego upór Motoru robi na mnie wrażenie.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Dariuszu Ostafiński, gratuluję. Masz swoje źródła, swoje informacje itd. Naprawdę gratuluję, wiem ile to wymaga czasu i wysiłku.
Dariuszu Ostafiński, ja też mam swoje źródła, swoje informacje.
Odczep się w końcu od Motoru. Teraz to wygląda jak byś chciał lizać dúpę Kępie i przypodobać się kibicom z Lublina.
Jak wspominałem, mam swoje źródła. Chce ktoś któryś z numerów telefonów do Ostafińskiego (dysponuję zaledwie dwoma, nie wiem ile ma wszystkich). Może adres, fotki domu? Może chce ktoś pewne informacje o szkole, Pani XXX, o biznesach Dariusza, rodzinie i parę innych głębszych ciekawostek? Spokojnie, nie ma tam nic nadzwyczajnego, jedynie wpierdzielenie się z buciorami w życie prywatne Naczelnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
charismatic enigma

Szuka pożywki do pisania swoich pseudo artykułów. Jak było z Nawrockim? Tydzień w tydzień artykuły pochwalne, wręcz wynoszenie Irka na ołtarze. Nawrocki przejrzał na oczy, zobaczył kto to jest Ostafinski, to nagle wysyp negatywnych artykułów. Dzień w dzień. Potem próbował się czepić Drabika. To mu nie wyszło. Teraz szuka następnej ofiary. Byle się tyko wejścia na stronę zgadzały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.