Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

Dzień dobry eM;) fajna wiadomość z rana Kwinto na wolności. Przykro misie wczoraj porobiło ale jak to drzewiej Wydrzycki wyśpiewał "ludzi dobrej woli jest więcej" i tego się trzymajmy. Kulig ponoć idzie do Torunia i jeżeli to cena;))) za Szakiego to niech mają... już tam JJ pazury u nóg obgryza i coś postnego wypichci;) Już kurna był w ogródku i pieścił gąskę;] Życie... oby z tego co dobrego i dla nas wyniknęło... bo różne chocki-klocki się zdarzają ale finalnie ma się zgadzać kasa!... byśmy potem po katach zębami nie zgrzytali... dawno nie było włala...

Miłego;) już jest miło bo Szaki z nowym kontem (niech w szwajcarskim banku założy by go zawistnicy nie podgryzali).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Miło, ale nie do końca na wolności, prawdziwy siedzi bez wyroku i sprawy ;]
Nie znasz dnia i godziny...muszę na każdą literkę uważać tera.
Dziękuję za miłe przywitanie :))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

A co? dostałeś wyrok na piśmie? odpowiedziano Ci? Tutejsi kibole chętnie poznają uzasadnienie. Nie dopchałeś kega ale cebuli jak trzeba to Ci natargam... na Sikawę ma się rozumieć;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fazzzi

Kiedy wreszcie JJ zrozumie, że najgroźniejsza jest dzika Locha z warchlakami;) A nie podstarzałe towarzystwo które już ryć nie chce ino koryta wygląda;)

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ

Koryto korytem, a do przerwy Pierniki prowadzą z AZSem 45-28, po pierwszej kwarcie było 16-22 ;]
Ten AZS ostatnie spotkania przegrywał dopiero po dogrywkach, w Szczecinie i Dąbrowie :)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Pociśnięte w 2kw;)... raczej nie będzie siuprajsu. Mimo, że AZS wyraźnie odżył to jednak nie ten level. Popatrz Szaki jakie emocje rozpalił Kulig;) Uczciwie muszę przyznać... mocno wyglądacie... ale podeprę się wyświechtanym: to sport i do tego kosz... wiele zmiennych i sporo wydarzyć się jeszcze może (u każdego w każdą stronę). Oby wszystko w sportowym duchu się rozegrało... po cichu liczę, że jednak Dziki nie odpuszczą i czymś jeszcze zaskoczą;)

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ

Dzisiaj dość słaby % za trzy, przynajmniej ostatnio Pierniki przyzwyczaili do lepszej skuteczności ;)
No wczoraj dostałem wiadomość od Ślimaka, że Kulig u nas, myślałem, że se jajca robi Pierun jeden :D

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ

No w sportowym, a w jakim ma być Fazzzik, jakieś kombinacje przeczuwasz? ;)
Ratajczak i nawet Grochowski dziś parkiet powąchali, no jak przyjdzie Kulig to może już nie być okazji hehe

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Wisz... różnie bywa;) Najlepiej by po meczu nikt na nikogo wilkiem nie patrzył i pretensji do sędziów nie miał... tak jest na sportowo;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Włocek teraz będzie miał ciekawy tydzień, mecz w Ostrowie i Asseco u siebie, a Wy odpoczywacie... chyba, że w tej ruskiej lidze gracie? Pierniki 13ego w Szczecinie

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Cały nasz "handikap" polega na tym, że wszystkich z góry będziemy mieć u siebie... cokolwiek to znaczy;) Zmysły powinny się wyostrzyć i danie plamy po drodze może być brzemienne w skutkach. Tjaaaa..... gramy... tjaaaaaaaa w ruskiej budzie;) a propos odstrzału rytualnego Dzików;) Niestety ale niewypał. I nic w mej ocenie nie zmieniłoby zwycięstwo, dwa więcej na ten moment. Takie ogrywanie ma sens gdy widać owoce... nie powiem bym się nie kwasił popróbowawszy;] Cały czas regres widzę... zawodnicy, trenerzy się zmieniają a my drobimy i odnoszę wrażenie, że o nic mądrzejsi nie jesteśmy;] Może to ten Śniego-Kulig mnie tak nastraja;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Czołem Dziki, Motylki, Fazzziki :)
Tak pstrykam po kanałach i paczę mecz Slamu z Anwilem ;)
Pinczery prowadzą 65-56 na wyjeździe :O
Ostatnia kwarta się zaczyna! ;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Kurła mają moc Szaki... może nie niespodzianka ale jednak zdobyli salkę gimnastyczną co nie każdemu było dane. Dobrze się prezentują i trzymają poziom... jak się kosmicznie nie wzmocnimy to..... ciężko będzie;)

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ

No biegałem też, ale z rozgrzewką, biegiem i rolowaniem, rozciąganiem po, wyszło niecałe dwie godzinki.
Niestety nie jestem jeszcze w najwyższej formie, a i tak w godzinkę można spokojnie ponad 10km zrobić, ja niestety mam jeszcze ograniczenia ;]
Jak wróciłem, włączyłem tv i było już po 3 kwartach meczu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.