Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas potwierdza: Adam Malcher nie zagra w PGE VIVE Kielce

Nie dojdzie do skutku transfer Adama Malchera do PGE VIVE Kielce. Prezes mistrzów Polski Bertus Servaas poinformował, że nie udało się doprowadzić negocjacji do końca. Klub wciąż szuka rozwiązania na nowy sezon.

przeczytaj cały artykuł

kck

O Islandczyku usłyszałem rok temu przy okazji meczu Islandii z Niemcami, w tym meczu wchodził za ŚR, który gra obecnie w Kielu - rzucił chyba 3 bramki. Zaskoczeniem było, że Gudmundsson powołuje jakiegoś 16 letniego młokosa. Zasugerowałem wtedy, że Wisła powinna się nim zainteresować ale pamiętam, że nie byłeś zwolennikiem tego pomysłu.
Raczej pójdzie do Niemiec lub PSG.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

I dalej jestem tego zdania. U nas by go wrzucono na głęboką wodę robiąc z niego środkowego nr 1 czy 2, oczekując cudów, podczas gdy nam potrzebny jest zawodnik na już, mogący zrobić różnicę.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballo

Myślę, że dużą rolę w tym transferze może odegrać Thorir Olafsson, który jest asystentem trenera w Selfoss. To jest nasz główny argument, bo większość Islandczyków wybiera Bundesligę, więc ciężko o podpis jakiegoś talentu że Skandynawii.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Kielecka GW podała informację, że Vive jest zainteresowane Islandczykiem. Wypowiadał się też Bertus, że chcą podpisać z nim kontrakt, ale jest duża konkurencja z kilku czołowych klubów.

| Odpowiedz
blokuj
kck

Zgadza się, kwiecień 2018 - Golden League - mecz z Norwegią. W Kielcach jest poszukiwanie ŚR, myślałem, że zainteresują się Tarrafetą z uwagi na hiszpański styl, wybór padł na Thrastarsona.
U nas mówi się o masowości a z 7 tys. miasta gra 2 młodych ŚR: Elvar Örn Jonsson,
Thrastarson Haukur
z 29 tys. Ystad jest: Jim Gottfridsson, Niklas Ekberg, Kim Andersson(grał w IF), Lukas Nilsson, Ludvig Hallback(duży talent).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.