Wątek dotyczący artykułu

Kariera Radwańskiej przykładem dla Świątek. "Aga zawsze będzie najlepszą tenisistką w Polsce"

Iga Świątek ma ogromny talent i pasję, aby odnosić w tenisie takie sukcesy jak Agnieszka Radwańska. 17-letnia warszawianka uważa, że krakowianka jest świetnym przykładem dla innych.

przeczytaj cały artykuł

Juliaa

Skromność i...szacunek dla swojej starszej koleżanki. I o to chodzi. O wzajemne wsparcie i szacunek. Mam nadzieje, ze Aga będzie sie dzielić swoim doświadczeniem z młodszymi koleżankami. Niech polski tenis sie rozwija. A Iga niech podbija światowe korty :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
zgryźliwy

Nie wiem, czy akurat u sportowców taka skromność jest wskazana. Ja chyba wolę sytuację, kiedy 8 latek jeżdżący na żużlowym minitorze, zapytany co chce w tym sporcie osiągnąć, lekko sepleniąc odpowiada - chcę być mistrzem świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.