Wątek dotyczący artykułu

20 tysięcy ludzi postanowiło mu pomóc. 9-miesięczny Bruno zawładnął naszymi sercami

Kiedy widzimy jego zdjęcie - uśmiech nie znika nam z twarzy. Kiedy czytamy o jego chorobie - łzy zalewają nam oczy. Wnuczek byłego trenera reprezentacji Polski udowodnił, że są w nas niezmierzone pokłady dobra.

przeczytaj cały artykuł


Andreas Hendzel

Super że polski naród jest tak wrażliwy i potrafi wspomagać chore dzieci . Jedno tylko pytanie mam , gliński , rydzyk , panienki z NBP , kaczor , plaszczak , szydło i wielu innych bardzo broniących dzieci i rodziny gdzie od was kur.a jakaś wpłata ? Oby Bóg jeśli taki istnieje was srogo ukarał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
patriota2806

Jak można do takiej pięknej historii walki o normalne życie dla malutkiego chłopca mieszać politykę?! Wez się chłopie zastanów! Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to po prostu lepiej czasem nie mówić nic! Niektórzy mają empatie i starają się wczuć w sytuację rodziców i chłopca niektórzy ( tak ja i moja zona) niestety dobrze wiedzą co to znaczy ciężka codzienna walka i życie własnego dziecka od pierwszych minut jego życia ale niestety są też tacy jak ty....przykre ale prawdziwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.