Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2019: potężna dawka piłki ręcznej. Turniej rozkręca się na dobre

Aż 10 spotkań MŚ szczypiornistów zaplanowano na 11 stycznia. Na parkiecie po raz pierwszy pokażą się faworyci, Francuzi, Chorwaci, Szwedzi, Hiszpanie oraz Norwegowie.

przeczytaj cały artykuł


marze

Dla mnie gorszym jest fakt, że decydentom z IHF nie bardzo zależy aby jak największa liczba sympatyków tej dyscypliny miała możliwość oglądania transmisji z tych mistrzostw. Przecież organizatorem tych mistrzostw jest IHF i to on określa zasady i warunki dla krajów w których odbywają się te mistrzostwa.Nie dość, że ta dyscyplina staje się coraz bardziej niszową to Prezes IHF Mustafa chce ją zamknąć w przysłowiowych czterech ścianach. Nie winię w tym wypadku polskich stacji TV skoro ceny są mocno zaporowe. Wstyd IHF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Fakt, że IHF do tej pory miała dużo ważniejszych spraw na głowie niż transmisje, ale gdyby Mustafie faktycznie zależało na tym, aby ręczna była niszowa, to raczej nie planowałby rozszerzenia formuły MŚ do 32 uczestników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.