Wątek dotyczący artykułu

Tarnów gaśnie na oczach mieszkańców. Tylko sport trzyma poziom

Tarnów to piękne i urokliwe miasto, ale koniunktura rozwoju jest dla niego bezlitosna. W zasadzie gdyby nie sport na całkiem dobrym poziomie, to aż strach pomyśleć, czym miasto mogłoby się chwalić.

przeczytaj cały artykuł

wanow

Ty jestes taki dziwoląg wręcz wybryk natury takich jak ty to zaraz po urodzeniu powinno się do słoika z formaliną wsadzic i pokazywać studentom medycyny studiujących patologie ciąży jakie makabryczne są przypadki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Le Petit Prince

czyli to zbieg okoliczności , że lajkujesz sobie swoje wszystkie posty pisane jako nocnik ? :D Nawet nie biorąc udziału w dyskusji ? Człowieku nie ośmieszaj się .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Penhal

Piszesz o lajkach z Dumy ? To znam go osobiście i nie ma na imię Przemek.No ale Ty masz prawo myśleć po swojemu.
Piszesz że od rana do nocy? Znam kilku co piszą częściej jak oni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Jak będę lajkował wszystko co pisze Night to też będę pewnie Night?
Nie pisałem wtedy o Night tylko o Dumie. Jak będziesz w Bydgoszczy to zapraszam w trzech piwo wypijemy. I chętnie zobaczyłbym Twoją minę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Le Petit Prince

Ja chętnie zobaczyłbym Twoją minę jak nocnik zaczął tydzień temu pisać ze swojego kolejnego multi , udowadniając tym samym kolejny raz, że się mylisz . Nie założył nowego konta po tym jak mu usunęli 18 multikonto , zrobił to dużo wcześniej . Z tego konta z którego aktualnie pisze lajkował sobie skrupulatnie każdy post. Uważasz, że to normalne ? Typ tak pragnie czyjejś atencji, że sam sobie daje łapki w górę. Ten człowiek jest poważnie chory i widzą to już wszyscy, prócz Ciebie i Łobełta który sam siebie nazywa frajerem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Widzisz nie obserwowałem tego konta,pobyt w szpitalu.Byłem pewien że to zupełnie nowe.Czy to normalne ? Oczywiście że nie.Dlaczego?
Nie wiem .Nie widziałem też tych laików.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
ARTUR KS FALUBAZ

Swego czasu Penhal i cały ZOOlend zaklinali się na wszystkie mongolskie świętości że Kubson 99 vel Pablo Escobar to nie żadne multikonto najta tylko konto kużyna niejakiego Mavericka
https://sportowefakty....bice/53698
No i masz konto kuzyna Mavericka hahaha - dalej będzie iść w zaparte że to nie multi najta?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Hexe

Są różne sposoby na to aby kombinować z IP. Jako, że Przemysław cierpi na bardzo mocny ZUI dlatego robi wszytsko by tutaj się wepchnąć. Ostatnio mu usunęli konto i co pojawil się na kolejnym, które od jakiegoś czasu było używane. On te konta wyciąga jak magik króliki z kapelusza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhal

No był sukces zaraz ogłoszony typu trafiony zatopiony.
Robią tez konta o nazwie Night i zgłaszają potem że to kolejne multi.
No bo zabawa musi trwać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Penhal

Biedny ten Przemysław.Usunęli mu [niby multi-powód]więc założył pewnie nowe.Też bym tak zrobił.
Tylko on jest uzależniony od SF.
Reszta nie ? Wielu tu ma też multi konta ale tylko Przemek jest uzależniony?
A tak patrząc w ranking mówi on coś innego.
W pierwszej 25 są chyba wszyscy. Oni nie są uzależnieni? Ty jesteś 30.No ale to mały szczegół.
Miłego dnia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Hexe

Janek, przeczytałeś uważnie? Po usunięcia konta wszedł nie na nowe a na takie na którym od jakiegoś czasu było pisane. Świadczy to o tym, że wszedł na swoje multi.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Emii korzystając z okazji ,jak wiesz prawie miesiąc nie pisałem.Powód pewnie znasz.
Przez ten miesiąc ile razy Ci nieuzależnieni od internetu pisali o mnie? [Pankracy] Pewnie czytałaś.
Nawet jakby ktoś od nich odbił ,to oni dalej piszą swoje.
Czy kiedyś ja napisałem coś w stylu rencista na Artura? Nie przypominam sobie.I to jest w porządku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
ARTUR KS FALUBAZ

IP rzeczywiście można zmienić lecz informatyk z wieloletnim stażem ustali czy komputer/laptop/fon należy do jednej i tej samej osoby czy też do różnych osób

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
47

czyli to zbieg okoliczności

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.