Wątek dotyczący artykułu

Mistrz lepszy od wicemistrza w hicie Energa Basket Ligi!

Anwil Włocławek pokonał BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:73 w hitowym meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi. Był to rewanż za ubiegło-sezonowy finał rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

WuMike

Moje szacunki w kwestii szans poszczególnych zespołów na tytuł, na obecna chwilę to:

Toruń 30%
Włocławek 25%
Zielona Góra 20%
Gdynia 20%
Ostrów 5%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jabu07

A ja uważam że Anwil to obecnie główny kandydat na Mistrza. I nie zmieni tego żaden Kulig. Głębia składu zabija inne drużyny. Grają najlepsza obronę. W decydującej części sezonu przy pełnym zaangażowaniu i koncentracji ( już po lidze mistrzów) są w stanie wygrywać z każdym czy to u siebie czy na wyjeździe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Nie wiem czy 5 czy tam 6 wynik pod względem utraconych punktów w lidze świadczy o tej super obronie... Zgadzam się jednak że w PO będą bardzo mocni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Jabu07

Pewnie jest jak piszesz. Obrona wynika z zaangażowania. Anwil nie spina się na każdą ekipę w takim samym stopniu. Finał sezonu wyzwoli motywacje. Wtedy pułapki IM w obronie będą najlepsze. Poza tym 10 wygranych z rzędu w lidze nie jest przypadkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Michaelus

Nie ma takiego zespołu który spinał by się na każdy team jednakowo, szczególnie w czołówce. Nad Igorem takie ochy już słyszałem całkiem niedawno...
Głębia składu... W Toruniu mamy 8 mocnych zawodników do grania a w końcu dojdzie jeszcze 4. Nie będziemy mieli się czego wstydzić. Miejmy nadzieję że o wyższości jednego zespołu od drugiego przyjdzie się nam przekonać dopiero w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Gohram

Nie wiem, jakim sposobem do tego doszedles, ale 30% dla nas, Torunia, to przesada. Mocna obsadzona pozycja podkoszowego to nic takiego. Wciaz wyzej jest Wloclawek i Zielona Gora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.