Wątek dotyczący artykułu

VTB: kolejna porażka Stelmetu. Kiepski mecz zielonogórzan na Łotwie

Dziewiątą porażkę w tym sezonie ligi VTB ponieśli koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Tym razem drużyna Igora Jovovicia przegrała na wyjeździe z VEF Ryga 57:83.

przeczytaj cały artykuł

marzami

Mnie tamto cierpienie do tego stopnia zmieniło w kibicowaniu, że jestem już obojętna i nie mam oczekiwań, po prostu się przyglądam, bez emocji:(
Dlatego nie cierpię już tak, jak wtedy;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
clubb

Zauważyłem właśnie, że dla sporej części kibiców klub staje się coraz mnie ważny i wyniki obojętne i że z kibiców stają się po prostu obserwatorami i coraz bardziej ich rozumiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Dokładnie tak, w zeszłym sezonie moje serce jeszcze krwawiło, teraz już nie!
Do tego ciągle te wszystkie info o zaległościach....i tak naprawdę nie wiadomo, czy wierzyć w ciągły pech JJ, czy odchodzącym zawodnikom?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
coreZG

Więc skoro się tylko przyglądasz bez emocji i jest Ci to obojętne to ponowna obecność Gronka nie zamieni tego w cierpienie , tak jak pisałaś niżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.