Wątek dotyczący artykułu

Depresja, cukrzyca, długi. Agata Wróbel prosi o pomoc. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

Do tej pory Agata Wróbel nie zwracała się do nikogo o pomoc. Mało kto wiedział o jej złym stanie zdrowia i problemach osobistych. Okazuje się, że sytuacja byłej sportsmenki jest dramatyczna. Dziś prosi, żeby przekazywać nawet najmniejsze kwoty.

przeczytaj cały artykuł

lord 123

Ale jak prezes polskich ciężarów proponował prace w kadrze to się wypieła. Wstyd żeby żebrać - do pracy nierobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olej73

Obrażanie innych ludzi za pomocą klawiatury jest łatwe. Sprawia Ci przyjemność? Proponuje żebyś sobie jeszcze zrobił dobrze ręką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hubert1979

Proszę przelać dla Pani Agaty swoje oszczędności! Mogła zaistnieć jako trenerka jako autorytet sportowy, trenerski! Obrońca "uciśnionych" się znalazł! Z całym szacunkiem poczytaj co "mądrego" Pan Pani pisze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Olej73

Człowieku z moja kasa będę robił co chce. Jak będę miał taka potrzebę to przekaże ja Bezosowi będzie miał na waciki. Po prostu uważam, ze to nie Twoja sprawa. Nigdy nie byłem w sytuacji w której musiałbym prosić kogoś o pomoc i nie chciałbym sie w takowej znaleźć. I nie uważam, ze postronni ludzie maja prawo oceniać sytuacje tej Pani, a na pewno obrażanie jej jest poniżej jakiejkolwiek przyzwoitości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
hubert1979

Napisałem, że doceniam Jej osiągnięcia sportowe, ale zarządzanie finansami niestety porażka! Ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Olej73

Mój komentarz dotyczył postu gdzie jakiś troll nazwał tą Panią nierobem. Jeżeli według Ciebie nie jest to obraźliwe to oznacza, ze mamy inne standardy. Co do zarządzania finansami nie mam zielonego pojęcia jak wyglada. Ty tez, wiec nie oceniaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.