Wątek dotyczący artykułu

Wielkie inwestycje potrzebne od zaraz. Dwa scenariusze dla stadionu w Gdańsku (co zmieniłbyś na stadionach Nice 1.LŻ)

Gdańsk, to jedno z najlepszych miejsc do życia według wielu rankingów. W tym liczącym ponad 1000 lat mieście, znajduje się jednak stadion żużlowy, który zdecydowanie nie jest wizytówką miasta. Ma on tylko nieliczne atuty.

przeczytaj cały artykuł


bezan

No cóż poprzednicy trochę sprzedali gleby i dzisiaj na tym kawałku trudno cokolwiek wybudować bez zaplecza parkingowego.Jeżeli działka ma taką niesamowitą wartość a ma,należałoby pomyśleć o stadionie Lechii.Odpowiednio zadaszyć żeby kolejny keeeretyn zielonej lub środowiskowej brygady nie próbował zaszkodzić pod tytułem szpital.Miejsce świetne dla kibiców trójmiasta, dojazdy,tramwaj,autobus i eskaemka a i miejsca parkingowego dostatek,dziś już mało kto pamięta że tor żużlowy był po drugiej stronie torów czyli na stadionie POLONII GDAŃSK do1964 roku stadion regularnie wypełniony był do ostatniego miejsca. Więc może warto zreanimować stadion Lechii pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.