Wątek dotyczący artykułu

Młode norweskie biegaczki leczone hormonem wzrostu. Wśród nich "nowa Bjoergen"

Dwie utalentowane norweskie biegaczki narciarskie, Helene Marie Fosseshom i Kristine Stavaas Skistad, były leczone hormonami wzrostu. Obie są kandydatkami do medali na zbliżających się mistrzostwach świata juniorów w narciarstwie klasycznym.

przeczytaj cały artykuł

Lovuś

no może właśnie norwegowie powinni zaczac ciężej pracować, a nie się tylko faszerować lekami na astmę albo,jak tu, hormonami wzrostu?
w ich ciężka prace nie wątpię, ale to dopingowicza i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lena Gutkowska

A najbardziej mnie dziwi, ze ta astma spokoju wam nie daje, mnie bardziej martwi poziom polskich sportow zimowych. W Norwegii o to martwic sie nie trzeba bo tu wszyscy uprawiaja sport. Najsmieszniejsze, ze o tej astmie to najwiecej Justynka nadawala, a przeciez az takim cudem w biegach nie byla. A nasi cudowni skoczkowie sami wszystkiego nie udzwigna. Moje uklony dla wszystkich naszych skoczkow. W tej dyscyplinie zawodnicy sie szanuja i lubia. Justynek zazdrosnych wsrod nich nie ma!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.