Wątek dotyczący artykułu

Między Stalą i innymi zadłużonymi klubami nie można postawić znaku równości. Nawrocki to tykająca bomba

Kibice dziwią się, że PZM zabrał licencję Stali, a toleruje dwa inne zadłużone kluby: Wandę i Polonię Piła. W związku tłumaczą, że w Rzeszowie nie mają grosza na bieżącą działalność oraz długi w ZUS-ie i Urzędzie Skarbowym.

przeczytaj cały artykuł


ValetCaro

Wykluczyć Rzeszów za wszelką cenę, rozebrać Stal do spodu z zawodników seniorów i z młodzieży ( bracia Curzytek , którymi już w trakcie sezonu interesowało się kilka klubów ekstraligi ) no i wreszcie wepchnąć do I ligi Bydgoszcz , na siłę kolanem , łokciem biodrem czym się da. Pan Ostafiński, redaktor , to niezwykle szkodliwy hejter/ Nie ma tygodnia od kilku miesięcy , żeby nie grzebał wokół Nawrockiego. Wypowiada się jakby to on był decydentem , narzuca swoje zdanie... żenada. Pozbycie się Ostafińskiego to droga do uspokojenia atmosfery wokół żużla w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Nawrocki sam daje amunicję. A Ostaf prze kilka miesięcy gloryfikował Nawrockiego. I nagle ta "przyjaźń" zgasła i zaczęła się niechęć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.