Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Iga Świątek odwróciła losy trzeciego seta. Polka zagra w II rundzie

Iga Świątek wróciła z 2:4 w trzecim secie i pokonała Rumunkę Anę Bogdan w I rundzie wielkoszlemowego Australian Open 2019.

przeczytaj cały artykuł

Sir Muzza

Swoją drogą na meczu Hurkacza i Świątek kibice z Polski tragicznie się zachowywali, szczególnie na meczu Hurkacza. Darcie się jak na stadionie piłkarskim. To zupełnie inne dyscypliny, na meczu piłkarskim to nie przeszkadza, ale na tenisowym kiedy na korcie jest cisza i nagle słyszy się takie wrzaski to jest wkurzające, dla widza, a co dopiero dla tych graczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kri100

No i usuwają mi komentarze. :(

Savoir-vivre kibica tenisa, który idzie na korty:
"1. Sprawdź wcześniej, co możesz wnieść na trybuny.
2. Będąc na trybunach wycisz lub wyłącz telefon komórkowy.
3. Podczas trwania wymian zachowuj bezwzględną ciszę.
4. Wchodź na trybuny, a także opuszczaj je po skończonym nieparzystym gemie oraz po zakończonym secie.
5. Podczas trwania wymian nie opuszczaj miejsca siedzącego, a także nie łaź wokół kortu.
6. Poczekaj z aplauzem do czasu zakończenia wymiany.
7. Nie bij braw po nieudanych zagraniach, nie gwiżdż.
8. Wykonuj zdjęcia bez lampy błyskowej.
9. Jeżeli piłka z kortu trafi do Ciebie, niezwłocznie przekaż ją podającemu piłkę.
10. Zabierz wszystkie swoje rzeczy, śmieci - pozostaw porządek."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Mnie też pousuwali z pięć, Szanowna Moderacjo! Niech Moderacja zasłuży z raz na tę nazwę! Wiecie co znaczy: "moderate" ? :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AM99 - StayStrongDarcy

Kurcze, no właśnie byłam na spacerze na Golęcinie w zeszłym roku latem bodajże i się okazało, że akurat tenis był xD
Nie robiłam żadnych akcji z cyklu kupowania biletów i pojścia zobaczyć, bo nawet nie wiedziałam co to za turniej ani kto gra ;P
I było słychać taka bezwzględna ciszę na trybunach (odbijanie piłki słyszalne było) i nagle aplauz ze strony kibiców xD
Dziwne mi się to wydało, bo ja przyzwyczajona, że na meczach żużlowych i piłkarskich wspiera się swoją drużynę dopingując ja przez calutki mecz ;P ;)
Kolejny dowód na to, że nie pojmuje tenisa :P

| Odpowiedz
blokuj
Iga zwycięży

Żenujące było najbardziej to śpiewanie hymnu... wydzierali się i przeszkadzali. Dzbany spite piwskiem i tyle. Iga narzekała na to w wywiadzie dla TVP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kri100

Powinno się zrobić kampanię w mediach sportowych - jak kibicować w tenisie. Janusze, dresy i dzbany tego nie wiedzą.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Dobrze że przez nich meczu nie wtopiła ... ;)
---> Ona nie jest Janowiczem, klękającym po kortach i rozdzierającym sobie koszulki po zwycięstwach, jeśli ktoś jeszcze nie zauważył :D

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

Zauważyłem, że nie jest Janowiczem, ale nie widać było po meczu na jej twarzy cienia uśmiechu, satysfakcji, nie mówiąc o jakimkolwiek pozdrowieniu. Ja tam lubię, jak dziewczyny emocjonalnie przezywają koniec :)
Tarzanie się po korcie, fontanny łez, biegi sarenkowe, piłki wystrzeliwane kibicom itp. Może kort był zbyt mały, na uboczu i za mało prestiżowy, ale przecież kamery wszystko rejestrują. Iga, ciesz się.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Na innych meczach się cieszy oczywiście jak wygra, ten był inny, wyjaśniła powody na konferencji prasowej, była częściowo "obok siebie" i jednym z powodów tego mentalnego mętliku było zachowanie się kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Po prostu grała najważniejszy mecz jej życia, to tłumaczy chyba stronę mentalną. Coś jakbyś pisał egzamin maturalny, a tu do sali wpadały co chwila jakieś laski i Cię głośno dopingowały, Kri pisz pisz a dobrze! :D Ok myślę że musi ona się uczyć tego że teraz będzie wciąż konfrontowana z entuzjazmem kibiców, nawet takim "piłkarskim". Zresztą przeprosiła na konfie ich nawet, że nie dała im autografów, nie pożegnała się... Ok, "maturę" zdała, teraz presja chyba zmalała i zobaczymy wkrótce inną Igę ;)

| Odpowiedz
blokuj
El usuwam konto bo tamto sramto

A widziałeś ostatnią reklamę Playera? Bez takich "lasek" pisanie egzaminu nie ma sensu ;P
ŻARTUJĘ oczywiście, komuś pomyliła się piłka nożna z tenisem. Kri wrzucił savoir vivre, podoba mi się to. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.