Wątek dotyczący artykułu

Energa Basket Liga: nie ma już Rosy. Nowa nazwa klubu z Radomia

Klub z Radomia, który wyrobił sobie dobrą markę w Energa Basket Lidze, zmienia nazwę. Miejsce dotychczasowego, strategicznego sponsora zajmie firma HydroTruck. Pod takim też szyldem od najbliższego meczu występować będą podopieczni Roberta Witki.

przeczytaj cały artykuł

zielonyRadom

ciezkie jest zycie kibica polskiej koszykowki. rewolucja na calego. zycze powodzenia nowemu wlascielowi dla dobra radomskiego sportu. widzimy sie w niedziele ja mexzu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Na prawdę się cieszę! Bałem się o Waszą koszykówkę z powodu "radomskiego układu korupcyjnego", który opisywały i pokazywały media, a którego beneficjentem miał być niedawny jeszcze w właściciel Rosy (zresztą nazwa klubu to anagram jego imienia i nazwiska). Mam nadzieje, że nowy właściciel to także prawdziwe nowe koszykarskie otwarcie, czego Wam życzę z Wielkiej Wyspy. Pytanko: czy pan Roman skończy wreszcie hale przy ulicy Struga? Chętnie bym się wybrał w przyszłym sezonie na mecz, o ile, rzecz jasna, Śląsk awansuje do PLK

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rotawirus

kiedy hala będzie skończona tego nie wie nikt, jeżeli chodzi o układ to Pan Roman wygrał ostatnio proces z Wyborczą więc nie wiem o co cho, ale z Rosa Budem raczej kiepsko. Mimo wszystko, powodzenia w lidze i do zobaczenia w nowej hali w Radomiu :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.