Wątek dotyczący artykułu

Mecz TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium na Facebooku. Niespodzianka dla fanów od Canal+ Sport

Kodowana telewizja Canal+ Sport poinformowała, że piątkowa transmisja meczu 18. kolejki niemieckiej Bundesligi Hoffenheim - Bayern Monachium będzie dostępna za darmo na Facebooku.

przeczytaj cały artykuł

Olo77

Może to i miła niespodzianka, ale niemiłą niespodzianką od początku sezonu jest to że zamiast Eleven (który wygrał licencję) większość interesujących meczy (BVB i Bayern) transmitowanych jest w C+... A ja płacąc 100% abonamentu Eleven nie mogę obejrzeć mecz który zgodnie z licencją powinien być w Eleven ;/ Czyste oszustwo, w typowo polskim wydaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PitStomil

Żyjemy w kraju 2 kategorii gdzie każda korporacja może bezkarnie oszukiwać i naciągać konsumentów - nie ważne czy wciska nam gorszej jakości proszki do prania czy doi na dostępie do transmisji z meczów ulubionych lig.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ToMeKWP

Jeszcze większe oszustwo jest ze strony Cyfrowego Polsatu, którzy mamili nowych klientów obiecankami CAŁEJ Bundesligi w ich kanałach. A potem okazuje się, że mecze 2 wagi będą w C+. A winę zwalają na Eleven. Skoro nie mieli zapewnienia z strony stacji PEŁNEJ listy meczów to po co publikowali takie reklamy? Brak słów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
lelum polelum

Też wykupiłem Eleven, bo byłem przeświadczony że zobaczę tam większość spotkań Bundesligi, tak jak to było w Eurosport, a tu lipa, bo Eleven odsprzedał część praw do C+.
Chyba trzeba zgłosić to do odpowiedniego urzędu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Janusz Borowko

Złodzieje z eleven to samo robią z La Liga przy podpisaniu umowy nic nie było na temat odsprzedaży transmisji , żyjemy w dzikim kraju gdzie można klienta oszukać bez żadnych konsekwencji,przecież nie wygrasz z Polsatem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Janusz Borowko

Złodzieje z eleven to samo robią z La Liga przy podpisaniu umowy nic nie było na temat odsprzedaży transmisji , żyjemy w dzikim kraju gdzie można klienta oszukać bez żadnych konsekwencji,przecież nie wygrasz z Polsatem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.