Wątek dotyczący artykułu

We Wrocławiu poważnie myślą o awansie. Jarosław Trojan zagra w FutureNet Śląsku

Jarosław Trojan, który ostatnio na polskich parkietach reprezentował barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza, wraca do kraju. Zagra w I-ligowym FutureNet Śląsku Wrocław. Kolejnego wzmocnienia pod koszem dokonała też Jamalex Polonia.

przeczytaj cały artykuł

caMan

Od dobrych 10 lat, szkoda mi Śląska - te wszystkie wielkie plany powrotu to jak na razie wychodziły śmiesznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Był jeden plan - trzyletni, poprzedzonym powrotem wywalczonym na parkiecie w sezonie 2012/13. Plan ten zakładał. W wersji podstawowej: 1. plejofy w pierwszym roku (2014), 2. pierwszą czwórkę w drugim (2015), 3. finał w trzecim (2016). W wersji zmiękczonej 1. Utrzymanie, 2. plejofy, 3. pierwszą czwórkę.
Skończyło się na 1. utrzymaniu, 2. ćwierćfinale, 3. bezczelnym wycofaniu drużyny z PLK (którego panu Lizakowi kibice nie zapomną chyba nigdy).
Dzisiaj, patrząc na skład i naszą grę, wydaje się, że mamy szanse wrócić do PLK. Jaką wartość mają sponsorzy -nie wiem. Może to solidne wsparcie zwielokrotnione w razie awansu. Czy p. Lizak nauczył się czegoś (np. szacunku dla kibiców i uczciwej polityki informacyjnej) przez te lata - także nie wiem. Kredytu zaufania w każdym razie już nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

W jednym aspekcie Twojej niewiedzy mogę Ci pomóc. Otóż p. Lizak niczego sie nie nauczył, nie zmienił sie nawet na jotę i nie sądzę by to kiedykolwiek nastąpiło. Dodam, że informacja jest absolutnie pewna :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.