Wątek dotyczący artykułu

Martin Kostal zagra w Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok wygrała walkę o pozyskanie Martina Kostala z Wisły Kraków. Młodzieżowy reprezentant Słowacji w czwartek zjawi się w stolicy Podlasia, by przejść badania przed podpisaniem kontraktu z wicemistrzem Polski.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Jagafan...

Sami narobili sobie syfu w klubie, nie płacili po kilka miesięcy pieniędzy zawodnikom, niektórym wiszą po 350 tysięcy złotych wypłat...................i problem do całego świata że inne kluby biorą ich zawodników ????.........to trzeba było im płacić i po problemie......a nie pretensje..........najlepiej wziąć pieniądze od Błaszczykowskiego.........będzie na 2 tygodnie na prąd...............idiotyczne prowadzenie klubu przynosi efekty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jarek Witkowski

Miśki rozkradły swój klub, do ostatniej kolejki rozkradały. Wieśniak z najbardziej zapadłej wsi by tego nie wymyślił, wieśniak sprzedałby gacie i na klub przeznaczył. Miśkowie domagali się haraczu, klub nad krawędzią a u tych wszy pijących z kasy klubu ani przeprosin ani żadnej pomocy. Aby ta holota na pierwszym meczu nie spaliła stadionu krzesełka dotąd zajmowane powinny być sprzedawane co czwarte losowo. Lepiej stracić na biletach niż płacić kary i fatalną opinię utrwalać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.