Wątek dotyczący artykułu

Stal dostała kolejną odmowę z PZM. Dzikiej karty nie będzie. Za długi i pustki w kasie

PZM już oficjalnie odrzucił zgłoszenie Stali Rzeszów w konkursie na dziką kartę w Nice 1.LŻ. Klub nie spełnił co jednego z czterech warunków. Chodzi o potężne zaległości, które związek oszacował na 1,8 miliona złotych.

przeczytaj cały artykuł

ADASOS2

Ale trzeba być zaślepionym aby nie widzieć MAFIJNEGO działania pewnych osób podejmujących pewne decyzje, które z góry założyły, że Nawrockiego trzeba wyeliminować z żużla, bo nie jest z ich elity, prosty człowiek, mający ambicje ale nie umiejący elokwentnie "kłamać ".

300 tyś. zadłużenia to pryszcz w porównaniu z tym, że rok temu klub został uratowany.
Gwarancje na 1,5 mln.???
A sprawdzali je w innych klubach ???

Gdyby hipokryzja miała skrzydła to pewni ludzie latali by na wakacje na Florydę jak LOT-em.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicujmy kulturalnie

300 tys zadluzenia kontraktowego. Stawka to 650 punkt nie chce mi sie liczyc no kiedys to robilem ale stal pojechała za 800 tys zlotych (punkty x 650 zl) i nie wyplacila 300 tys z tych 800 tys. Teraz dodaj sponsorskie wdowe 300 tys i 50 tysPorsinga. To sa kwoty o ktorych wiemy a gdzie Baran,Morris i reszta.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

Dodałem. Wyszło mi, że w Krakowie jest 2 mln długu z kilku sezonów. Baran, Moris i reszta nigdy nie powiedzieli, że coś mają niezapłacone.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.