Wątek dotyczący artykułu

Żużlowa mapa Polski: Zdunek Wybrzeże Gdańsk: nawet wielcy mistrzowie nie zaprowadzili drużyny na szczyt

Przez lata ścigali się w najwyższej klasie rozgrywkowej, zdobyli wiele medali, jednak w sukcesach ligowych mogą patrzeć z zazdrością na inne kluby żużlowe, ale i inne sekcje klubu. Żużlowy Gdańsk czeka na ligowe złoto.

przeczytaj cały artykuł


bezan

Zapomniano o Marynowskim ,Gągolewiczu którego trudno było pokonać na własnym torze no i pozostał BOGDAN BERLIŃSKI tata Mirka to z pod jego ręki weszło najwięcej młodzieży.Czy Wybrzeże kiedyś będzie MISTRZEM głęboko w to wierzę ze jeszcze tego doczekam ,trzeba spełnić trzy warunki,własna młodzież,poprawić geometrie toru i prawdziwy kibic na dobre i na złe najlepiej w ilości 8000-10000tyś tylko czy w Gdańsku jest to możliwe? pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek GKS

Ja bynajmniej celowo pominolem A.Marynowskiego. W 1983r. uciekl z żoną Jolą do niemiec do Munster i zostawil klub w szerokiej d...ie! A w dodatku krotko potem pociągnął za soba naszego swietnego mechanika "Majora" i w warsztacie zostal sam Piotr Małek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.