Wątek dotyczący artykułu

Jan Tomaszewski: Wojna polsko-polska jest ekstremalna. Ludzie, czy wyście wszyscy poszaleli?

Nigdy nie chciałem być politykiem z tego kawału: "Słyszałeś? Wczoraj ten polityk gadał w radiu. - Tak? A o czym mówił? - Nie wiem, tego nie powiedział" - mówi nam legendarny bramkarz, a potem polityk Jan Tomaszewski.

przeczytaj cały artykuł


Tadeusz Nosel

Podzielono nas przy Okrągłym Stole. Swoi rozmawiali ze swoimi, normalna Polska nie została zaproszona. Dzisiaj to pokłosie tamtego oszustwa. Boję się, że może być u nas niedługo żółto od wiadomych kamizelek.
U nas prym wiodą obce media, tak lokalne jak i centralne. To jedna ze składowych nowoczesnej niewoli. Istotne tematy naszego codziennego istnienia nie są w ogóle podejmowane. Tak jak i za komuny, trzeba sporo się nawędrować, by się czegokolwiek dowiedzieć. Panie Janie, skończ Pan z pohukiwaniem, poczytaj Pan Michalkiewicza, Gadowskiego, Brauna, Wolniewicza, posłuchaj Pan wyrzuconego z TVP Rachonia (Radio 24), wsłuchaj się Pan w Cejrowskiego ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katarzyna Kosmala

< Istotne tematy naszego codziennego istnienia nie są w ogóle podejmowane.> prawda , nie są podejmowane , ani przez prasę , która jest w obcych rękach , ani przez radio , ani przez telewizje. Dlatego potrzebna jest repolonizacja mediów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.