Dyskusja

Joanna Jędrzejczyk apeluje po tragedii w Gdańsku. "Dzielmy się dobrem na co dzień"

- Nie mogłam uwierzyć w to co się stało w Gdańsku. To był bardzo brutalny akt ze strony oprawcy. Wszyscy do końca wierzyliśmy, że pan prezydent przeżyje - mówi Joanna Jędrzejczyk. - To wspaniałe, że teraz jest takie pojednanie, że mówi się o wykluczeniu nienawiści. Ale żałoba zaraz minie. Starajmy się być dobrzy każdego dnia. Żyjemy w pięknych czasach. W postępie technologicznym. Róbmy z tego dobry użytek - zaapelowała była mistrzyni UFC.

obejrzyj wideo


grolo

"Starajmy się być dobrzy każdego dnia." - to piękna kontynuacja myśli Prezydenta. Adamowicz do końca życia mówił takie słowa, wszystkim, przy każdej okazji. O to apelowała jego żona w środę wieczorem na placu Solidarności w Gdańsku :
- Bądźmy dobrzy dla siebie. "Kochajmy się" - mówił często Paweł - Dbajmy o swoje miasto. Bądźmy uprzejmi.
- Paweł bardzo kochał wszystkich ludzi. Dostaję ogromną ilość wiadomości z różnych stron Polski, spoza kraju. Niewyobrażalne jest to dla ludzi, że nienawiść może być tak wielka. Paweł zawsze był pozytywny. Pamiętacie go uśmiechniętego, zagadującego ludzi na ulicy. On chciał, żeby to miasto było otwarte dla wszystkich. Nieważne było, kto w jakim mówi języku, w jakim mieszka domu, gdzie pracuje, jaki ma kolor skóry, ale także kogo kocha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.