Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Szczegół o ogromnym znaczeniu. Szacunek dla Piotra Żyły (komentarz)

Piotr Żyła w niedzielę w Zakopanem będzie skakać przy coverze utworu "Sound of Silence". To jej użyto podczas marszu milczenia w Gdańsku, kiedy żegnano Pawła Adamowicza. Żyle należą się ogromne brawa za tę decyzję.

przeczytaj cały artykuł


Bob Kraków

O ile orientuję się to do godziny 19 w sobotę trwa żałoba narodowa i wszystkie imprezy (w tym sportowe) powinny być odwołane. Skakanie nawet podczas grania Bogurodzicy jest niezgodne z zasadami Państwa prawa oraz zasad w kościele katolickim. Znów MAMONA wygrała. CO za hipokryzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
krolandrzejpierwszy

Osobiscie jestem prawicowa konserwa, nie lubie politykow po ( tak jak pis ). Sam za gosciem nie przepadalem, byl zamieszany w afery lapowkarskie, kolesiostwo itp. ale mimo wszystko nie tak powinno sie rozwiazywac spory polityczne -_- od decydowania winny czy niewinny powinny decydowac sady a nie swir z nozem. Jakby nie bylo wybrali go ludzie, rzadzil w gdansku kupe czasu(podobno zrobil duzo dobrych rzeczy dla miasta, niestety nie jestem w temacie bo az tak sie nie interesowalem) , zaloba i szacunek mu sie nalezy. Bylby zlym prezydentem to by go ludzie nie wybrali i tyle. Bez wzgeldu na to jakie masz o nim zdanie i co masz do powiedzenia, to co sie stalo jest kur*wsko karygodne i godne potepienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.