Wątek dotyczący artykułu

Cykl ITF: Urszula Radwańska rozgromiła Alize Lim. Powalczy o pierwszy tytuł od 2012 roku

Urszula Radwańska powalczy w niedzielę o pierwszy zawodowy tytuł od 2012 roku. Polska tenisistka bez straty seta awansowała do finału imprezy ITF o puli nagród 25 tys. dolarów na kortach twardych na francuskiej Gwadelupie.

przeczytaj cały artykuł

RvR

Tak, brawo. Choć ciągle to jest tenis na drugą setkę rankingu WTA. Mimo tego dziś Ula zagrała naprawdę dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

Coś tam zaglądałem, nie było źle, ale na tle bezpłciowości Lim każda wygląda dobrze... Ula grała Babolatem czy źle widziałem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Tu nie ma innego wyjścia. Tenisistki z czwartej i piątej setki po prostu trzeba pokonywać. W zeszłym roku było z tym słabo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Baseliner

Racja. W finale Meksykanka, którą chyba nawet kiedyś widziałem. Ale Ulka powinna ją ogarnąć, mimo mojego dzisiejszego wywodu na temat zawyżonego rankingu. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.