Dyskusja

Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

Kamil Stoch to jeden z faworytów przed konkursem skoków narciarskich w Zakopanem. Polski skoczek skomentował sytuację, która panuje obecnie wokół Jerzego Owsiaka oraz WOŚP. 

obejrzyj wideo

AntyBorucTylkoReal

Bardzo dobrze Kamil tak trzymać , nie daj się w ciągać w politykę.
To najgorsze zło jakie może być. Owsiak dopóki być niezależny od nikogo to było to dobre. Teraz to jest tylko tuba propagandowa totalnej opozycji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Kaszubowski

Nie żaden bełkot, tylko prawda. Wystarczy przejrzeć listę zapraszanych przez Owsiaka gości Woodstocka z wielu lat. Zdecydowanie dominują liberałowie i lewica laicka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek Bordo

Laicka lewica tylko? Ksiądz Boniecki, ksiądz Jan Kaczkowski, Ksiądz Lemański, Biskup Pieronek gościli na Woodstock. Ludzie otwarci. Księża otwarci na drugiego człowieka i mądrzy. Ksiądz Oko, czy Rydzyk zaproszenie by wyszydzili. Czy ci którzy nacjonalistom celebrują mszę, rozpoczynając okrzykiem "czołem wielkiej Polsce", wiedząc też, że za chwilę będą padały z ich ust nienawistne hasła typu "Śmierć wrogom ojczyzny". Takiej Polski Owsiak nie chce i ja też. Owsiak bardzo pomógł mojej rodzinie i jest dla mnie dobroczyńcą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tomek Bordo

Żadna prawda. Na Woodstock zapraszał ludzi mądrych i otwartych na drugiego człowieka. Również wielu duchownych. Ksiądz Jan Kaczkowski powiedział, że jeśli Jurek Owsiak ma iść do piekła, to ja też chcę tam być. I ja też wolę być z Owsiakiem i księdzem Janem w piekle niż w niebie z Rydzykiem i Kaczyńskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Tomek Bordo

Ten wpis "lewica laicka" jest nie na miejscu. Pomyśli Pan lepiej o dzieciach którym WOŚP pomógł a niejednokrotnie życie uratował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Wiesiek23

Lewica laicka to popluczyny tego syfu Szechtery,Kordblumy,Dickmany,Lewartowy,ktorego Gomulka nie zdążyl w.yj.eba.c na Madagaskar>A jak nie wiecie po zydowskich nazwiskach to sobie wpiszcie te falszywe polskie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.