Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Roger Federer nie obroni tytułu. Szwajcar przegrał fantastyczny mecz ze Stefanosem Tsitsipasem

Roger Federer nie obroni tytułu w rozgrywanym na kortach twardych w Melbourne wielkoszlemowym Australian Open. W niedzielę w meczu 1/8 finału Szwajcar w czterech setach przegrał z 20-letnim Stefanosem Tsitsipasem.

przeczytaj cały artykuł

dan paddington

Jeżeli ja jestem członkiem sekty Rogera to kim jest naczelny frustrat? Kompletnie weny mu brakuje i zaczyna zżynać nawet określenia na siebie! Skoro Roger cały czas stosuje doping to przecież wg niego powinien wygrywać do 70-to a tu szybka przegrana. Brak logiki spowodowany zapewne chorobą psychiczną..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Julius Federista

Hmm.... mialem napisac pod jego komentarzem ...Przeciez ten człowiek nie ma pojęcia o tenisie ! Federer to grająca legenda i symbol tej dyscypliny . On nie widzi pewjie tego bo pantofelek zablokował mnie ...musi uważać zeby lekarze mu internetu nie wyłączyli w psychiatryku !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lorenzo Emiliano

Napiszesz kiedyś coś o tenisie? Bo jeżeli jak twierdzisz Donek to naczelny frustrat i hejter żyjący chorymi wyobrażeniami to kim jest ten kto swoją aktywność ogranicza do komentowania wypowiedzi tegoż frustrata?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Starigniter

A czy kiedykolwiek ten cały Down Badminton napisał cokolwiek o tenisie? Bo co prawda mam go zablokowanego, ale nie muszę się domyślać nawet, że ten ktoś z redakcji udającego świra (bo na normalnym forum już dawno dostałby bana, no ale przypominam, że jesteśmy na WP) pisze ciągle o Ulepszonym Rogerze grającym do '70'.
Tak przynajmniej równowaga jest :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Kri100

Ja go nazywam Dno Padliną, bo ten typas regularnie zasm....dza artykuły swoimi bez-nadziejnymi przemyśleniami mania-kalnymi.
Oczywiście blokuje tych, co go krytykują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.