Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Roger Federer nie obroni tytułu. Szwajcar przegrał fantastyczny mecz ze Stefanosem Tsitsipasem

Roger Federer nie obroni tytułu w rozgrywanym na kortach twardych w Melbourne wielkoszlemowym Australian Open. W niedzielę w meczu 1/8 finału Szwajcar w czterech setach przegrał z 20-letnim Stefanosem Tsitsipasem.

przeczytaj cały artykuł

da-r-ko

Czytając komentarze na tym forum zauważam, że wielu forumowiczów irytuje użytkownik "don paddington", w tym mnie. O ile jestem za swobodą wypowiedzi, to jednak skrajna nienawiść do RF tego użytkownika oraz zalewanie tego forum spamem w temacie jego zawiści i frustracji są nie do zaakceptowania. Niestety, nie można tak zablokować użytkownika, aby w ogóle nie pojawiały się jego wpisy. Dlatego myślę, by wspólnie wystąpić do moderatora o zablokowanie użytkownika (ban). Proszę użytkowników podzielających ten pogląd o opinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Blokuję od dawna. Sęk w tym, że jak go ktoś komentuje to widzę te bzdury. To jest user, który już tu był pod innymi nickami typu Marlowe. Jednego chwasta wykosisz, inny wyrośnie! Proponuję blokować i nie tykać, bo śmierdzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.