Wątek dotyczący artykułu

Prezes Stali jest winny kibicom 20 tysięcy. Sprzedaje apartamenty, więc może odda

Stal Rzeszów została wyrzucona z Nice 1.LŻ za długi. Problem w tym, że wcześniej klub ruszył ze sprzedażą karnetów. Ustaliliśmy, że zanim została ona zamknięta, do klubowej kasy wpłynęło 20 tysięcy złotych. Kibice od miesiąca czekają na zwrot.

przeczytaj cały artykuł

stal6

Ostafinski chyba Nawrocki byłby frajerem gdyby teraz spłacal cokolwiek. O tym było myśleć w czasie nagonki, gdzie grałeś pierwszy skrzypce. Teraz z kolegami i PZM sobie płaci. W Rzeszowie chciałeś wariantu Częstochowskiego, no to masz. To jest bezczelność człowiek który tyle zrobił by nie dać szansy spłaty teraz się splaty domaga. Coś z głową nie tak? Wiem że i tak ten post zaraz zostanie usunięty ale może napisz następnym razem czy kredyt w Gorzowie to kredyt czy dług. I odwal się w końcu od Stali bo już jej nie ma, a nowej nie będzie za rok się przekonasz. Chyba każdy wie że tylko przyznanie licencji było szansą dla wierzycieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DrozdzuCKM

Kredyt to dlug i to na lata. My w Częstochowie zostaliśmy wydymani przez krentaczy którzy i tak bekna za swoje poczynania. Nic nie poradzimy pozostaje czekać na rozwój sytuacji nikt nie mówi że będzie super bo każdemu noga się podwinac może. Popatrz na Polonię Bydgoszcz życie na kredyt nie oznacza złota. Co ja mogę gadać zaraz fala hejtu poleci. Pozdro dla normalnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSFZ

Ale długi się spłaca a nie zmienia futerko i udaje że to poprzednicy go narobili.Sayfudinow podpisywał kontrakt z Wlokniarzem a nie jakimś iksinskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

a przed "NAGONKĄ" płacił ?
"02.08.2018
"Jako że ostatnio jest olbrzymia nagonka na Nasz Klub, a w szczególności na moją osobę, to pragnę kilka spraw wyjaśnić.

Po pierwsze - większość z tych pseudo nowin to wierutne bzdury - Klub w stosunku do zawodników nie ma żadnych, regulaminowych zaległości, powiem więcej - 2 dni przed tą nagonką byliśmy w pierwszej trójce, jeżeli chodzi o wypłaty dla zawodników. Niektórzy mieli nawet nadpłaty. Mówimy tu o wypłatach z ramienia umowy z Klubem i umowy ze sponsorem. W tym sezonie zostało wypłacone zawodnikom ponad 1 100 000 zł. A kolejne przelewy idą w tym i przyszłym tygodniu. "

to z sierpnia , była już wtedy nagonka !? Wdowa po Tomku nadal nie dostała pieniędzy a przecież 2 sierpnia zgodnie z oświadczeniem , Tomek był spłacony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.