Wątek dotyczący artykułu

Nerwowo w Krakowie. Zawodnicy domagają się pieniędzy

- Prezesie, kiedy otrzymam moje pieniądze? - pyta Ernest Koza sterników Speedway Wandy Kraków. Wywołany do tablicy Paweł Sadzikowski zapowiedział, że już wkrótce przedstawi kibicom całą prawdę na temat sytuacji finansowej klubu.

przeczytaj cały artykuł

KKS OSTROVIA 1909

Ogólnie to podobają mi sie odpowiedzi Prezesów (którzy maja zaległosci wobec zawodników) typu : ....W takim wypadku opowiem, ile zarobili zawodnicy w ubiegłym sezonie..... Reasumując: Co mnie interesuje ile zawodnik zarobił (jezdził? wywiązywał sie z podpisanej umowy?,wystawił faktury? ,...) Tutaj nie działa "tajemnica handlowa" ??? To jest taka polityka "odwracania kota ogonem Panowie Prezesi" = My pokazemy że zawodnik zarobił u Nas 187.659 zł i 43 gr ,a jeszcze się upomina o 25.968,65 gr. Jak On tak moze to taka mała kwota .......I juz wszyscy "jadą" po zawodniku "że taki" ,"owaki". "złotówa" ."klub upadnie przez niego",....ALE CZY TY TY i TY CHCIAŁBYS W DNIU WYPŁATY ZA SWOJA PRACE (wykonaną dobrze) DOSTAC 200 - 500 zł mniej , a szef "dostaniesz tą reszte pózniej................(może za dwa trzy miesiące albo ..........)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

A przede wszystkim to prezes chyba te kontrakty podpisał i miał pełną świadomość jakie kwoty tam widnieją. Chyba nie podpisał kontraktu in blanco i każdy zawodnik sam sobie wpisywał ile ma zarabiać. Tak jakby szef miał do mnie lretensje, że dużo zarabiam choć sam dał mi taką umowę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

Widocznie nie spodziewał się że Szczepaniak i Koza tak dobrze wykonają swoją pracę (tutaj wynagrodzenie zależne jest od wyniku) ;). Trochę ich chyba przecenił, dając dobrą stawkę, a jednocześnie nie docenił spodziewając się chyba mniejszych zdobyczy punktowych. I stąd teraz te długi :)
Powinien w kontrakcie zapisac "zarabiasz 2 tys. zł za punkt, ale przy zdobyczy dwucyfrowej cena spada do 1,5 tys." taka metoda marchewki i kija (kijem oberwiesz za dwucyfrówkę) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.