Wątek dotyczący artykułu

Biuro klubu w Pile gorsze od szopy, a na trybunach można stracić zęby (co zmieniłbyś na stadionach 2. LŻ)

Pilskiemu stadionowi przydałaby się gruntowna modernizacja. Obiekt jest klimatyczny, ale jego administrator jakby zatrzymał się w czasie. Chwilami można się poczuć jak w latach 90'. Za wiele od tego okresu się nie zmieniło.

przeczytaj cały artykuł


m-aciek

koledzy, nie czepiajcie sie juz bo artykul jest jak najbardziej prawdziwy...
krzeselka sa niewygodne, sa za daleko od siebie, sa lawki drewniane itd, toaleta jest platna, miejsc parkingowych brak, wszyscy stawiaja kolo voxu albo za nim, nie wspomne o kasztanowej czy kauflandzie.... zarzadca chyba jest mosir i to tam trzeba uderzac w sprawie remontu.... a nie wspomne o trzeszczacych glosnikach tonsila, pamietajace czasy chyba nawet hansa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Wiadomo, ze to wszystko sie zgadza co redaktor pisze, ale to kazdy widzi. Problem to kasa, i to grube miliony, a w tej sprawie p. Domanski milczy, a pisze o niebezpiecznych betonowych klockach, a np. Motoarena jest kompletnie z betonu. Pewnie, ze remont jest nieunikniony, ale teraz kasa sie przyda bardziej na wzmocnienie druzyny, zeby najpierw sportowo sie polepszylo, a potem stadion.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.