Wątek dotyczący artykułu

Challenger Burnie: półfinał Kamila Majchrzaka. Niemiec rozgromiony w 49 minut

Kamil Majchrzak pewnym krokiem zameldował się w półfinale turnieju ATP Challenger Tour na kortach twardych w Burnie na Tasmanii. Polak nie dał żadnych szans Niemcowi Sebastianowi Fanselowowi.

przeczytaj cały artykuł


pareidolia

Majchrzak gromi, Majchrzak już w półfinale. Wszystko ładnie i pięknie, ale warto zwrócić uwagę kogo pokonał, i jaka dzieli różnica w rankingu Majchrzaka od pokonanych przez niego tenisistów. To jak z U. Radwańską. Wygrała nędzny turniej w Gwadelupie by z kretesem przegrać w 1 rundzie na turnieju w Newport, tylko dlatego, że zagrała z zawodniczkę trochę wyżej notowaną. W poprzednim turnieju grała z dużo niżej notowanymi. Czy z Majchrzakiem będzie tak samo, gdy zagra w lepiej obsadzonym turnieju ? Daleki jestem od bicia w dzwony bo wygrał. Do jego wyników należy podchodzić z umiarem, aby się nie sparzyć, jak w przypadku U. Radwańskiej. Półfinał, to znów zawodnik niżej notowany. Tym razem ze 302 miejsca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MALtom

Takim rozumowaniem to JJ nie powinien na korty wracać, bo nie ma szans z nikim, gdyż nie ma rankingu ATP. W Polsce z resztą też, bo polskiego rankingu też nie ma. Mówienie o Dudi Seli, że jest słaby, bo dalej w rankingu niż Kamil (Go Soeda podobnie), zważywszy, ze jeszcze w tamtym roku i przez ostatnie 10 lat był w TOP 100, świadczy o głębokiej nieznajomości tematu. Może po prostu lepiej się nie wypowiadać, jak się ma blade pojęcie? Albo cieszyć razem z nami, bo tylko garstkę zawodników mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pareidolia

No i co przeprosisz ? Pisałem, że po co dmuchać w balon. Majchrzak pokazał, że nawet z 302 -im zawodnikiem z rankingu, jest słaby. Zawsze trzeba pisać z umiarem, a nie wpadać w hura optymizm. Lepiej się nie wypowiadać, jak ma się blade pojęcie ? Udowodniłeś na swoim przykładzie że, to prawda. Lepiej pisać umiarkowanie niż wyjść na naiwniaka, jak w twoim przypadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.