Wątek dotyczący artykułu

Energa Basket Liga. Cisza przed burzą. Jego nazwisko wszystkich elektryzuje

Z klubów z TOP 5 tylko Polski Cukier Toruń ma zamknięty skład. Inni nadal myślą, szukają i negocjują. Wszystkich elektryzuje ewentualny powrót Ivana Almeidy, choć w estońskim klubie BC Kalev przekonują, że Kabowerdeńczyk nie jest wolnym graczem.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Wasiek kolejny raz odleciał. Wszystkich elektryzuje? Polemizowałbym, bo na przykład na mnie jego nazwisko nie robi żadnego wrażenia i przypuszczam że nie jestem osamotniony w tym twierdzeniu, więc już nie wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wąż

kujawiakow elektryzuje i nawet chca zrobić zbiórke pieniedzy na kontrakt!!!!!

Ponawiam temat zbiórki pieniędzy:
Przyjmując, że Ivan w promocji będzie chciał zarabiać ok 10 tyś USD co wynosi ok 35 tyś PLN to na pozostałe 5 miesięcy trzeba zebrać 175 tyś PLN. Biorąc pod uwagę 5 tyś osób, każdy musiałby zapłacić za "kawałek Ivana" 35 zł. Ja sam chętnie dołożę 50 zł - przyjmując taką stawkę to potrzeba tylko 3,5 tyś osób. Uważam, że jest to do zrobienia w tydzień. Tym samym damy Igorowi możliwość korekty w składzie. A nam fizyczny udział w ewentualnym sukcesie.
Ktoś ogarnia te zbiórki na FB?

zrodlo brzytwa hahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Azmoduss

Ale dramat..jak można się k.rwa składać na wypłatę dla zawodnika !!
Zagra za wasze pieniądze pół roku i się wysra na was !
Frajerstwo jakich mało.
A na kredyt to żyje cała Polska .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
tanaka

Mówi to gość, którego zespół nie miał pieniędzy na grę w pucharach i żebrał od kibiców robiąc jakieś śmieszne wyprzedaże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Marecki CS

Owszem, ale sami Kujawiacy to nie wszyscy. A co do zbiórki to niech sobie robią, przecież nikt im tego nie zabroni. To jest ich podwórko i skoro chcą widzieć Almeidę u siebie to ich sprawa, a pozostałym według mnie nic do tego. Ty się przecież do tego nie dorzucisz, więc po co to niepotrzebne nabijanie się?! Ich kuchnia i ich gary.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.