Wątek dotyczący artykułu

EBL: Anwil Włocławek wygrał derby, Chase Simon w końcu wrócił!

Najważniejsze derby w Polsce dla Anwilu Włocławek. Mistrzowie Polski w końcu pokazali swoją koszykówkę z najwyższego poziomu i pokonali w Toruniu Polski Cukier 89:80.

przeczytaj cały artykuł

Wallece

U siebie to gracie w Rumini. Tutaj jak na Rumunów przystało najechaliście ziemię :-)
Co do meczu Anwil zgrał dobre zawody i wygrał. Sędziowie jak to sędziowie czy to mecz Arki, Stelmet-u czy innej ekipy są porostu statystami, którzy muszą odegrać swoją rolę. Dzisiaj PCT zagrał 30 słabych minut dzięki dobremu wybijaniu ich z rytmu przez Anwil. To przełożyło się na porażkę. Thtat's all

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Płocki

Anonimowy tygrysie internetowy a ty z jakiej metropolii jesteś.Zakładam że siedzisz przed kompem z pryszczami na ryju bo jak byś wyszedł na ulice i dostał klapsa w ucho to by odpadło .Więc siedzisz przed kompem i pryszcze wyciskasz ubliżając innym bo na tyle cię stać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wallece

Dostosowuję się do poprzedniej wypowiedzi to po pierwsze. Po drugie jak do kogoś piszesz to "Ty" wypada napisać z wielkiej litery. Po trzecie Twój komentarz pokazuje gdzie Cię wystrugali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Daniel Płocki

Na duże ty to musisz zasłużyć.Ja w przeciwieństwie do ciebie pryszczu nie piszę anonimowo.Jak chcesz szacunku to się przedstaw z Imienia i Nazwiska,jak ubliżasz mieszkańcom danego miasta to napisz z jakiej ty metropolii jesteś.A tak to jak wcześniej napisałem siedzisz pryszcze wyciskasz a na dobranoc kładziesz się do snu u mamy w nogach.Jesteś tylko małym pryszczem który się chowa anonimowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Asfodel

Przestań pitolić, zachowujesz się jak chorągiewka. Anwil dziś wyłączył Kuliga z gry i tyle. Najlepszym zdarzają się słabsze mecze. Dziś zagraliśmy piach i to jedyna przyczyna porażki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Karol79

To nie Anwil wyłączył, tylko zespół zagrał bardzo słabo, to samo było z Legią, z Anwilem nawet jeszcze gorzej ze skutecznością w każdym elemencie gry.

| Odpowiedz
blokuj
tanaka

Nie ma to jak nie docenić klasy drużyny przeciwnej. Toruń zagrał słabo, bo Anwil ich zatrzymał obroną i wyłączył ich atuty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Asfodel

Ciężko ogarnąć to, co dziś nasi zagrali. Czułem podświadomie, że Anwil to wygra, ale nie spodziewałem się, że taką wtopę zaliczymy. Staty tak tragiczne, że trochę wstyd.

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel

Akurat do mnie takie teksty to nie bardzo, bo ja o medalach nic nie pisałem. Wiadomo, że walczymy o wejście do 4 bo hipokryzją byłoby temu zaprzeczać, ale wieszanie sobie dziś czegokolwiek to bzdura. Poza tym w porannych komentarzach pisałem, że nie zdziwi mnie ani nasza wygrana ani Anwilu. Mecz dwóch silnych drużyn. Oczywiście martwi styl, ale lepiej teraz niż w PO. I czytaj ze zrozumieniem, przecież napisałem, że zagraliśmy piach jako drużyna więc gdzie ty jeszcze widzisz przyczyny porażki? Oczywiście można pogdybać, co by było gdyby sędziowie nie faworyzowali Anwilu i gdybyśmy mieli lepszą skuteczność za 1. Ma to jakiś sens? Nie, przegraliśmy mecz, pewnie nie ostatni w sezonie. Trzeba teraz wrócić do treningów i być gotowym na PO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

Chwalisz się swoim zespołem wszędzie !!! Śmiejesz się i ubliżasz innym zespołom ( nie tylko koszykarskim ) ! Znamy się kupe lat Asfodel ! Nie zgrywaj niewiniątka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Asfodel

Przytocz moje wpisy to będziemy dyskutować. Poza tym od kiedy chwalenie się zespołem, zwłaszcza gdy wygrywa to coś złego? Wy w ZG płaczecie gdy coś osiągnięcie?

| Odpowiedz
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

ale wszyscy Cię znają ! Na chu....ja mam coś tam szukać ? Jedyne wyjście to musimy sobie browara walnąć i sobie wyjaśnić parę spraw ! reflektujesz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Asfodel

Browar i rzeczowe wyjaśnienie niedomówień zawsze chętnie. Poza tym ja nigdy nie wypieram się swoich słów. Wiem co piszę i zapewniam cię, że mam w sobie więcej pokory niż myślisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Asfodel

Muszę sprawdzić kiedy gramy, jeśli będę miał wolny dzień to nie będzie problemu, gorzej gdy akurat wypadnie mi praca. Jeśli nie na rewanżu to obyśmy w PO się spotkali to szanse będą większe. Tylko, żeby to był browar i rzeczowa dyskusja a nie okładanie się tulipanami xd

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel

Spokojnie, ja obecnie mieszkam w Gdańsku i nie trzymam się z żadną ekipą. Jak już mam możliwość wyjazdu na mecz czy to kosz czy żużel to wybieram się z rodzinką albo sam.

| Odpowiedz
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

To ... w sumie Twoją rodzinkę ugoszczę bez najmniejszych problemów ! Zapraszam jak najbardziej Do CRSI na szlagier naszej ligi ! Mam nadzieje , że Ty nie będziesz prowadził i po jakiejś secie damy radę !

| Odpowiedz
blokuj
Karol79

Sam jesteś słaby. Cały zespół zagrał źle, na beznadziejnej skuteczności, a 4 kwarta pokazała że wystarczyło, by obudzić się po przerwie i mecz był by do wygrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Defibrylator

Fatalna skuteczność była spowodowana dobrą obroną Anwilu a nie słabym dniem pierników, szalone rzuty też nie będą wpadać zawsze a Toruń mało miał dzisiaj czystych pozycji rzutowych. Anwil w końcu zagrał bardziej dynamiczną koszykówkę co przyniosło taki a nie inny efekt. Przywilej własnego parkietu też dał Anwilowi nieco przewagi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Karol79

Sporo było również rzutów które normalnie by wpadały, Ja nie mówię że zasługi Anwilu nie ma tu procentowo żadnej, ale 80% takiej gry to po prostu słaby mecz Torunia, były i proste sytuacje w których piłka po prostu nie wpadała. Za 3 rzuty też nie wpadały, a wcale nie były oddawane tylko z jakiś szalonych pozycji.
Anwil wygrał zasłużenie, bo grał przez cały czas równo.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.