Wątek dotyczący artykułu

Piotr Pamuła: Zaległości to temat tabu w PLK. Czas to w końcu zmienić

- Koszykarze są poniekąd temu winni, że zaległości to tematu tabu w PLK, dlatego zacząłem otwarcie o tym mówić - przyznaje Piotr Pamuła, który otrzymał zaległe pieniądze za grę w MKS-ie. Koszykarz liczy na przebudzenie Spójni, która jest na dnie EBL.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Najbardziej przepłacany zawodnik w PLK jak widać jest również w czołówce sfrustrowanych bo mu za mało piłek podawali a Hickey był be. Z niecierpliwością czekam na mecz Spójni z Treflem i chętnie zobaczę szalejącego w statystykach Pamułę, któremu Hickey nie będzie już odbierał mozliwości pokazania swojej koszykarskiej siły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ziomuś 30

Trochę dziwny wpis zrobiłeś. Był sfrustrowany bo kasy nie dostawał kasy a wypominanie mu wysokości kontraktu, to wypominaj komuś z Dąbrowy że mu taki dali. Rozumiem że Twoim zdaniem mógł powiedzieć nie dawajcie mi tyle, tyle mi się nie należy :) Święte prawo zawodnika to walczyć o wysokość kontraktu, kluby mają oceniać czy tyle dadzą, a jak dadzą to opłacać ten kontrakt, to chyba proste jest.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
znany-kibic

"Z niecierpliwością czekam na mecz Spójni z Treflem i chętnie zobaczę szalejącego w statystykach Pamułę, któremu Hickey nie będzie już odbierał mozliwości pokazania swojej koszykarskiej siły."
No to teraz musisz sie odnieść do tego ........:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
funbasket

Chyba nie wypadł najgorzej ;)?
Zresztą jak cała drużyna...
Ja też rozumiem że jest przepłacony ale to nie my mu proponowaliśmy kontrakt, a nie chodzi o wysokości tylko o wypłacalność którą w Polsce jest bardzooooo słaba...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gabriel G

No, masz rację. Muszę odszczekać. Co niniejszym czynię. Nie jest to dla mnie jakoś szczególnie przykre bo Spójnię lubię a jej kibiców wyjątkowo cenię. Bohatera moich wpisów już pewnie nie polubię ale oby dał Spójni jak najwięcej takich meczów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.