Wątek dotyczący artykułu

VTB: Jenisej znów lepszy od Stelmetu. Nieudana pogoń drużyny Jovovicia

10. porażkę w tym sezonie ligi VTB ponieśli koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Drużyna Igora Jovovicia ponownie przegrała z Jenisejem Krasnojarsk, tym razem ulegając Rosjanom we własnej hali 72:83.

przeczytaj cały artykuł

Lubuszanin.

Słabo zagrali.To fakt.Ale czy ten Stelmet taki slaby.?Panie i panowie, zauwazcie ze Stelmet jest LIDEREM PLK. I jesli krytykujecie Klub zielonogorski bedacy liderem PLK , grajacy nieraz co 48h mecz to pomyslcie co wasze kluby( Cukier, Anwil, Itd )reprezentuja bedac w tabeli za Stelmetem.Dziekuje za uwage.I krytykujcie dalej...To buduje nas.Bay.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Jakoś nie dziwi mnie że "za bystry" jesteś aby załapać że dotychczasowa krytyka pod tym artykułem jest wyłącznie zielonogórska...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubuszanin.

Co by nie pisali to twoje wypociny przebijaja wszystkich. A haslo Stelmet to juz twoj konik.Pokory troche , bo widac .....zgubiles gdzies ją

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Michaelus

Ty mi tu prawisz o pokorze? Gość który na 100 komentów 95 to najazdy na Toruń? Za diabła Stelmet mi nie przeszkadza. Chyba że słaby i źle prowadzony. Mocny rywal to ciekawa liga. Ale jak taki zawistniak jak Ty może to zrozumieć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.