Wątek dotyczący artykułu

Gomólski nie prowadził rozmów z macierzystym klubem. Gdańsk był jedynym wyborem

Kacper Gomólski ma za sobą nieudany sezon w barwach Falubazu Zielona Góra. 26-letni żużlowiec bardzo chętnie wrócił do Zdunek Wybrzeża Gdańsk i liczy na udany rok. Oferta z rodzinnego Gniezna nie zmieniłaby jego decyzji.

przeczytaj cały artykuł

G-no W-ny

"Na pewno zostanę bardzo miło przywitany przez fanów Startu" - dodał. > Będziemy cie witać, w każdym biegu do którego wyjedziesz. Otrzymasz takie porcje gwizdów- jakich, w życiu nie usłyszałeś. Pozdrawiam> Kacper ! Co ? TY K..WO !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
WyGda

''Car Gwarant Start Gniezno otrzymał grzywnę za zachowanie kibiców.''
''Car Gwarant Start Gniezno został ukarany za niewłaściwe zachowanie kibiców podczas meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.''
''Na tym problemy Car Gwarant Startu raczej się nie zakończą, bowiem w Gnieźnie już obawiają się kolejnej kary, ponownie za wulgaryzmy na trybunach, lecz już w spotkaniu z ROW-em Rybnik.''

''- Apelujemy do naszych fanów, aby skupili się na gloryfikowaniu zawodników drużyny Car Gwarant Startu, a nie obrzucali niewłaściwymi okrzykami żużlowców i kibiców zespołów przyjeżdżających do Gniezna - czytamy na oficjalnej stronie Car Gwarant Startu.''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krecik start

Tylko co pisać o kibicach Polonii skoro ich nie ma? Ostatni raz pamiętam Was w Gnieżnie w 2013. Mała grupka fanów BKSu hejtowana ile wlezie przez kiboli Zawiszy którzy pofatygowali się specjalnie do Gniezna żeby uprzykrzyć wam życie. Większej patologii świat nie widział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
FeciuStartGN

Skad tyle nienawisci czlowieku w sobie masz? Gomolski zostanie przyjety oklaskami przez wiekszosc kibicow przy W25. Tylko mala grupka bezmozgowcow bedzie gwizdac.
Kacper jest wspanialym czlowiekiem ktory nie dal sie przekupic jak Torun oferowal mu odpuszczenie meczu barazowego i zglosil to prezesowi Tadeuszowi.
Jablonscy tez jezdzili w Gdansku, podobnie jak Fajferowie czy Cieslewiczowie a potem byli super witani w Gnieznie. Podobnie bedzie z Kacprem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
G-no W-ny

Feciu- przede wszystkim nie ubliżaj mi pisząc, że klub płaci kary za takich jak ja. Jestem bardzo kulturalnym kibicem, ale do czasu. Tak czy siak, nie wyrywam krzesełek, i niczym nie rzucam na tor- więc nie wyjeżdżaj mi tutaj z wielką nienawiścią. Poza tym, jestem starym kibicem- więc mnie tutaj nie pouczaj ! 82 rocznik pozdrawia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
FeciuStartGN

hahaha sam napisales jak Gomola wjedzie na Winiary to dostanie po pysku. po co tyle nienawisci. Niech sie buja nawet po Tajwanie mnie to zupelnie zwisa
Dostanie brawa ode mnie jak wyjedzie na tor 31 marca.
W koncu to nasz wychowanek
Rocznik 83 pozdrawia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
G-no W-ny

Więc powiem tak> Fajferów od zawsze szanuje, za Gomólskimi nigdy wielce nie przepadałem. Kacper olał Gniezno- więc nigdy więcej nie chce go widzieć, w Starcie- Amen.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
surge

W Gdańsku sami ministranci na trybunach? A grzywny są dla ludzi. Zresztą centrala też chce zarobić, więc niewiele im trzeba żeby nałożyć karę na klub.

| Odpowiedz
blokuj
G-no W-ny

Nie rozśmieszaj mnie. Patologia, to ludzie staczający się na dno. Skończeni alkoholicy, którzy gdy mają żonę i dzieci- to biją je i wyzywają. Sąsiedzi mają ich dosyć. Ja pochodzę, z kulturalnej, i religijnej rodziny- lecz nie dam sobie, w kasze dmuchać.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.