Wątek dotyczący artykułu

Gorąco w Hiszpanii po słowach Pepa Guardoli. Chodzi o Real Madryt

"Barcelona, Bayern Monachium i Juventus to najlepsze drużyny ostatniej dekady" - stwierdził Pep Guardiola na przedmeczowej konferencji prasowej Manchesteru City. Hiszpan nie wspomniał o Realu Madryt, czym wywołał burzę w madryckich gazetach.

przeczytaj cały artykuł

kaziu1950

Gaudriola był średnim piłkarzem, jest świetnym trenerem jednak w jego wypowiedzi przebija kataloński nacjonalizm. Można nie lubić Realu jednak jego wypowiedź nie zakłamie historii ,same wyniki wskazują ,że najbardziej utytułowaną drużyną w ostatniej dekadzie jest Real.Pomimo ,że jest on świetnym trenerem to poza Barceloną nie osiągnoł znaczących sukcesów. Bo i bez niego Bayern seryjnie wygrywał bundes ligę,a Menchester City zdobywał mistrzostwo Anglii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bartłomiej Grzywacz

Że co? Real może zdobył w ostatnich latach CL czterokrotnie, ale niestety w ostatniej dekadzie nie jest najbardziej utytułowanym klubem. Barcelona ma 3x LM i 8 mistrzostw więcej nie licząc już rozgrywek PK :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
quaasar

Jednak Barcelona ma więcej tutułów od 2009, chyba że jak każdy madridista liczysz tylko LM jako jedyną klasyfikację, w której RM może się czymś pochwalić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
TeachMeMaster

przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Guardioli. Pomyśl jeszcze raz jaki może być jego tok rozumowania i definicja bycia najlepszym. Każdy trener który powie, że najlepsza drużyna to ta która wygrywa regularnie ligę która trwa 11 miesięcy i 38 kolejek to nacjonalista i hipokryta?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kaziu1950

Widać,że to ty przeczytałeś moją odpowiedź bez zrozumienia,przeczytaj jeszcze kilka razy to może zrozumiesz sens mojej wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Django

Nie jestem fanem Guardioli jako piłkarza ale powiedzieć o nim,że był średni to mocne przegięcie.Serio nie widzisz jego stempla na grze City?Przedtem mieli skład,budżet ale grali w kratkę a teraz ?W tamtym sezonie zdominowali PL a w tym są na dobrej drodze by to powtórzyć, Panie Menchester.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Django

Dla mnie jest najważniejszy,styl.Na drużyny Mourinho nie mogłem patrzeć a wyniki miały.Już dawno udowodnił, że jest topowym trenerem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.