Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE Kielce potwierdza: Kilka tygodni bez Luki Cindricia

Luka Cindrić będzie pauzować co najmniej miesiąc, co oznacza, że nie zagra w ważnym spotkaniu Ligi Mistrzów z Rhein-Neckar Loewen. Podstawowy środkowy PGE VIVE Kielce doznał kontuzji mięśnia przywodziciela podczas MŚ 2019.

przeczytaj cały artykuł

jerseyus

Bardzo dziękuję moderatorowi za kolejne usunięcie komentarza z linkiem do bloga na SF. Byś się człowieku wziął za co niektóre durne komentarze, a nie prześladował kogoś, kto chce się podzielić z innymi czymś ciekawym (mam nadzieję :)) Napiszę jeszcze raz - kolejna część podsumowania jesieni w LM już na moim blogu. Tym razem o bramkach, pudłach, rzuconych i nierzuconych karnych i takie tam. Zapraszam serdecznie https://sportowefakty....ki-i-pudla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abaloo

Czytałeś płocka konfituro? co napisał pan redaktor???Redakcja nie kasuje komentarzy sama.Następuje to na skutek zgłoszenia...Boli Cię prawda co napisałem a pózniej komentarz usunięto!!! ot konfitura się znalazł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
uły uły

On sam zgłasza a komuś zarzuca. Wielokrotnie coś mu odpisałem i komentarz znikał. On bardzo wstydzi się swojej przeszłości. Jak to był jednym z największych trolli, głównym orędownikiem ideii że Orlen Wisełka jest w takim miejscu jakim jest przez Bertusa a nie przez nieudolność ich zarządu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerseyus

Czyli mam rozumieć, że jakaś za przeproszeniem łajza ze złośliwości kliknie w "zgłoś" i redakcja od razu usuwa wpis, mimo że nie ma w nim nic szkodliwego, wulgarnego ani stanowiącego konkurencję dla SF? Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować logiki postępowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
MGorczyński

Najwidoczniej po zgłoszeniu komentarz został automatycznie usunięty albo ktoś wielokrotnie zgłaszał. Z reguły, poza obraźliwymi wpisami, nie kasujemy nic. Zajmę się tym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.