Dyskusja

Dziennikarz rozbudza nadzieje kibiców. "Mam nadzieję na radykalną zmianę w pokazywaniu F1 w Polsce"

- Nastąpi dość radykalna zmiana, jeżeli chodzi o transmisje telewizyjne. Przynajmniej mam taką nadzieję. Co będzie równoznaczne z tym, że polscy kibice będą mogli znów na co dzień obserwować poczynania Roberta Kubicy - mówi Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny.  Czy to zapowiedź powrotu F1 do otwartych kanałów?

obejrzyj wideo

RadolSzczecin

W zadnym wypadku niech nie zmieniają Eleven Sports.
Najlepsza stacja , najlepiej pokazuje F1.
Pierwszy raz jestem za pokazywaniem F1 w płatnej stacji - mają po prostu do tego najlepsze studio, komentatorów itd.
Ogolnie to są marzenia po żadna stacja nie wypuści praw w takim przypadku.Bez Kubicy pokazywali świetnie, a teraz tym bardziej będzie im zależeć.Mogą jedynie dać sublicencje na sam wyścig.A więc po humnach na otwartym Polsacie będzie The End transmisji.Mnie jednak interesuje też cala otoczka przed i po wycigu oraz profesionalne studio przed i po wyścigu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.