Wątek dotyczący artykułu

Bardzo okrojony skład PGE VIVE Kielce. W Zabrzu może być ciekawie

Bez nominalnym zmienników na środku, lewym skrzydle, prawym rozegraniu i kole. PGE VIVE Kielce pojedzie w 11-osobowym składzie na mecz z wiceliderem, NMC Górnikiem Zabrze. Dla niepokonanych od dawna mistrzów Polski to duże wyzwanie.

przeczytaj cały artykuł

z Tumskiego Wzgórza

Być może jestem w błędzie, ale artroskopia nie jest nazwą zabiegu, a sposobem dostania się do wnętrza stawu. Można wykonać artroskopię bez przeprowadzenia zabiegu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MGorczyński

Artoskopia jest inwazyjnym badaniem, w trakcie którego można wykonać zabieg usunięcia/zszycia danej struktury. Proszę uwierzyć, wiem, co piszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

No i o tym też napisałem. W tekście jest mowa tylko o badaniu(przeprowadzenie artroskopii bez sprecyzowania czy doszło do wykonania zabiegu inwazyjnego). Też wiem o czym piszę gdyż miałem wykonywany zabieg metodą artroskopową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Abaloo

Panie reaktorze proszę wierzyć...ten gość wie co pisze!nawet widział brzuch u Daniego.Specjalista wysokiej klasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.