Wątek dotyczący artykułu

Gapiński pyta Nawrockiego: Gdzie jest kasa za moje auto? Żużlowiec idzie do sądu

Ireneusz Nawrocki wykiwał nie tylko szwedzkiego kibica, który na SDC w Motalli wygrał auto bez papierów (bez, bo Nawrocki nie zapłacił za nie), ale i Tomasza Gapińskiego. Już prawie 4 miesiące czeka on na nagrodę, więc zapowiada pozew.

przeczytaj cały artykuł

KKS OSTROVIA 1909

427 tysięcy złotych miał być wart diament, który za drugie miejsce w cyklu Diamond Cup otrzymał w zeszłym roku Grzegorz Zengota. Ostatnio zawodnik oddał jednak minerał w ręce specjalistów, a ci wykazali, że jest o ponad 100 tysięcy tańszy niż zapewniali go działacze Stali Rzeszów. Według międzynarodowego cennika jego wartość wynosi obecnie 305 tysięcy złotych.
– Najważniejsze, że dostałem potwierdzenie, że diament jest prawdziwy, bo to też nie było pewne. Wartość co prawda jest zupełnie inna niż było to mówione, ale w całej sprawie nie chcę doszukiwać się złych intencji. Diament traktuję jako miłą nagrodę za poprzedni sezon – skomentował tuż po sprawdzeniu diamentu Grzegorz Zengota.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.